SLO | SRB | ENG

Bundesliga

Stocker zadel skorajda leže

Uredništvo 11. april 2015 1 Komentiraj
Švicarski reprezentant Valentin Stocker je zablestel na petkovi večerni tekmi med Hannovrom in Hertho. Berlinskemu klubu je na spektakularen način priboril točko.

KOMENTARJI

1
Klemen Junior
11.4.2015, 22:22
Lep gol, pa tud močan strel.
Odgovori Prijavi komentar
0
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


2

Zadnje desetletje je zeleno-belo: Olimpija je osvojila več lovorik kot Maribor in Celje skupaj

DiBi
18.5.2025, 14:30
Frjolčna sirota govora je o lovorikah, igranje LP ni lovorika debilček blentavi. Olimpija je v tem času osvojila tudi pokalno lovoriko 4× torej podatek, da so v zadnjem desetletju najtrofejšnejši klub je dejstvo pa se lahko ti na to tvojo zamaščeno frjolčno glavo postaviš bebček. Spet boš moral navijat za Olimpijo v Konferenčni, za frjolčne tako vemo, da se bodo že poleti poslovili od Evrope.

2

Zakaj je Olimpija osvojila naslov? To so glavne značilnosti novih prvakov, ki jih ločujejo od konkurence

DiBi
18.5.2025, 14:24
Pa najboljše za vas frjolčne jokice, da dajo izrecno v pravilnik, da se Olimpiji ne sme soditi penala oz se jih omeji na določeno število, prav tako pa sodnik nasprotniku Olimpije ne sme pokazati rdečega kartona. Večne jokice in večne žrtve, ko ne gre so krivi sodniki,zveza,Čeferin in cel svet zraven, ko pa zmagujejo pa četudi s sodniško pomočjo je pa tišina. Raje se vprašajte zakaj že 3 leta niste ene lovorike povohali, kaj šele osvojili, da blamaž v Evropi zadnja leta sploh ne omenjamo, ko se še v Konferenčno niste sposobni uvrstiti. Zastonj vam zmage na derbiju, če vas potem Primorje,Domžale in podobni šolajo.

1

VIDEO: Navijač Liverpoola je grdo užalil Pepa Guardiolo, ki je bil osupel nad izrečeno žaljivko

Loko
18.5.2025, 14:03
A zato, ker je omenil 20 kant Liverpoola, je navijač Redsov?! To je lahko bleknil kdorkoli. Debili z Nogomanije zares ne marajo Liverpoola.

Poudarjeno

Si je Vinicius Junior ustvaril več sovražnikov, kot si jih zasluži? Da! Razumem navijače nasprotnikov Reala, vseeno pa mislim, da jih je Vinicius sprovociral. Pa ne gre le za navijače drugih klubov, tudi mnogi navijači Reala se sprašujejo, kaj je narobe z njim. To je pač treba povedati na glas. Sam slišim pogosto pritoževanje zaradi njegovega obnašanja. Vsi pravijo, da je odličen igralec, ampak se sprašujejo, zakaj počne, kar pač počne. Vinicius ne ravna prav, to mora spremeniti. Seveda pa to ne izniči njegovega talenta in vsega drugega. ...več
Predrag Mijatović
Dokler zmagujem, mi ne morejo nič! Ko me bodo premagali, pa lahko govorijo. ...več
Lamine Yamal
Avstrijska liga je močna, prava zame, veseli pa me, da v njej vidno vlogo igrajo Slovenci, recimo Tomi Horvat, Jon Gorenc Stanković, Nik Prelec, pa tudi Benjamin Markuš, s katerim se bom srečal v finalu pokala. ...več
Erik Kojzek

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 5492
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.