Šporar je tokrat realiziral enajstmetrovko, zabil je tudi iz igre

Uredništvo 20. julij 2019 3 Komentiraj
Andraž Šporar je sezono začel v dobri strelski formi. (foto: uradna spletna stran kluba)
Obliž na rane Slovana iz Bratislave je današnja prvenstvena zmaga. Andraž Šporar je spet zadel, danes celo dvakrat. Dokazal je tudi, da še vedno zna in zmore z bele točke.
Po dveh golih na tekmah kvalifikacij za ligo prvakov je Andraž Šporar uspešno za tudi sezono v slovaškem prvenstvu. Slovan iz Bratislave je gostoval pri ekipi Pohronie in vknjižil prvo zmago.

Dva gola ob zmagi s 3:1 je dosegel prvi strelec slovaške lige v lanski sezoni Šporar. Najprej je bivši napadalec Interblocka, Olimpije, Basla in Arminie v 53. minuti realiziral enajstmetrovko, nato pa v 85. minuti poskrbel še za končni izid srečanja.