Španci so že po prvem srečanju na olimpijadi ostali brez enega od nosilcev, vezist Real Madrida je staknil poškodbo

Uredništvo 22. julij 2021 0 Komentiraj
Na prvi tekmi OI je Dani Ceballos staknil poškodbo noge. (foto: /)
Španska olimpijska reprezentanca je danes odigrala prvo tekmo v Tokiu. Pomerila se je z Egiptom, tekma pa se je končala z rezultatom 0:0. Bolj kot remi bodo Španci obžalovali poškodbo Danija Ceballosa.
Olimpijske igre v Tokiu se za špansko reprezentanco vsekakor niso začele po pričakovanjih. Favorizirani Španci na prvi tekmi tekmovanja niso uspeli premagati Egipta, za nameček pa se je že v prvem polčasu poškodoval vezist Dani Ceballos, ki sodi med izkušenejše nogometaše v ekipi.

Igralec Real Madrida je tik pred koncem prvega polčasa prejel hud udarec s strani Taherja Mohameda, posledično pa je španski vezist ob odhodu z igrišča močno šepal. Napadalni vezist Egipta si je za grob štart s podplatom seveda prislužil rumeni karton.

Španci se bodo tekom skupinskega dela tekmovanja na Japonskem pomerili še z Argentino in Avstralijo, vprašanje pa je, če bodo lahko v nadaljevanju še računali na Danija Ceballosa. Že v 20. minuti omenjenega srečanja se je poškodoval tudi španski branilec Óscar Mingueza, ki sicer nastopa za Barcelono.