Liga Europa

Solskjaer priznal, da je odličen polčas Manchester United poslal v finale

Uredništvo 7. maj 2021 4 Komentiraj
Manchester United je izločil Romo in bo igral v finalu lige Evropa. (foto: /)
Klub iz Manchestra bo ob koncu meseca udeleženec velikega finala drugega najmočnejšega evropskega tekmovanja. Varovanci norveškega stratega so glavnino posla opravili na prvi tekmi, na drugi pa zabeležili znosen poraz.
Povratno tekmo polfinala lige Evropa je Roma na domačem stadionu Olimpico dobila s 3:2, kljub temu pa bo v velikem finalu igral Manchester United. Odločilno prednost si je priigral na prvi tekmi, ko je slavil s 6:2.

Povratno srečanje ni bilo naivno, Rimljani so ob polčasu vodili z 2:1 in imeli ogromno zrelih priložnosti, ki pa jih je praviloma zatiral razpoloženi vratar Angležev David De Gea. Ob tem je goste reševal tudi okvir gola.

"Odlično se počutimo ob uvrstitvi v finale. Izkazalo se je, da nas je en odličen polčas z Old Trafforda popeljal naprej. Razočaran sem, ker smo tokrat izgubili, saj nismo dobro igrali. Bila je čudna tekma, ki bi se lahko zaključila tudi z 8:6 za domače. Na srečo imamo enega najboljših vratarjev na svetu,«
je po tekmi dejal manager Uniteda Ole Gunnar Solskjaer.

Rdeči vragi se bodo 26. maja v velikem finalu tekmovanja pomerili s španskim Villarrealom, ki je izločil londonski Arsenal.

4
DIDI1
7.5.2021, 08:16
ah ole,to kar je sinoči pokazala obramba je bila živa katastrofa. ne 8:6,dobesedno bi lahko popušili,zahvala de gea-ji in fortuni.ni mi jasno zakaj vztraja z pogbajem v defenzivni vlogi kjer nimamo nič od njega...no,finale je tu,kjer pa bo potrebno več pokazati....in še ene dve pike rabimo za top4
1
0
wazza#10
7.5.2021, 08:48
- Odgovor na komentar osebe DIDI1 Poglej komentar
Ti si pa tud pojava :D v vseh težavah vidiš samo pogbaja haha, kot da drugi ne obstajajo. pač zmagali so prvo tekmo 6:2, vedo da imajo 4 tekme v enem tednu, 100% so bila navodila, naj se čimbolj šparajo, in točno tako je tudi izgledalo. Padli pa so predvsem v 2. polčasu, ko sta vstopila Teles in Williams, ki sta dobesedno plavala cel polčas. Tudi po odhodu pogbaja in z vstopom Matića je bilo isto. Baily je bil tudi katastrofa včeraj, pač ti trije so igrali celo tekmo ali polčas prvič po dolgem času, vidi se da so brez ritma. Finale je tu, to je važno. TOP 4 pa bo tudi v žepu z zmago proti aston villi.
0
0
Pogboom
7.5.2021, 10:56
Haha, kdo je pa to tekmo resni vzel no? Shaw je igral , kot da se mu neda hodit, vsi so bli z glavo na nasledni tekmi... kdo jim pa lahk zameri? sj so vse koncal ze na prvi tekmi... roma je imela tiste svoje trenutke, ko se unitedovim igralcem ni dal laufat za njim.. se otrok je videl da noben ni te tekme resno vzel, mogoc sam cavani in bruno..
0
0
DIDI1
7.5.2021, 15:33
- Odgovor na komentar osebe wazza#10 Poglej komentar
prjatu,res si pojava ali samo zastopiš kar hočeš pa ni nikjer napisano...:)kritika je šla na oleja in sploh ne na pogbaja,tako je tudi napisano samo razumeti je treba...upam,da toliko razumeš nogomet in vidiš kje je pogba najkoristnejši v nasprotnem si poglej ene dve tekmi nazaj kako je deloval na "svoji poziciji".tako približno je bil postavljen v juvetu...ampak ole ima drugačen pogled in to je bila poanta napisanega.in ja za gostoto tekem so si pa sami krivi!?
0
0

2

Kaotičen teden v Mariboru je končan: Mura je osvojila Ljudski vrt, je bilo to slovo Simona Rožmana?

DraganePiksi
20.9.2021, 7:58
Po devetih tekmah so trije napadalci dali skupaj 4 gole, gol razlika negativna, slabšo imata samo še dva kluba, manj golov je prejela samo ena ekipa, na lestvici smo šesti.. ni kaj, lepo je povedal Šuler - samo verjeti moramo v to kar delamo. Sprašujem se samo ali ni mogoče to stanje posledica tega, da delamo tako kot delamo..? Priznajte vsaj, da pojma nimate kaj delate in pol vam bo oproščeno, ne pa da glumite. Gym teacherja za predsednika.

14

Bundesliga: Strelski dvoboj Lewandowski - Haaland je dvoboj za Zlati čevelj

BayernMünchen
20.9.2021, 1:46
brezveze da se ukvarjaš s takim če pogledaš komentarje pod ostalimi članki vidiš da samo provocira

14

Premier League: Blesteča zmaga Chelseaja, je to napoved pohoda na naslov prvaka?

makimaki11
20.9.2021, 1:04
Hahaa prov si napisu. Lepo ti to o Liverpoolu. Intelektualno predvsem.

3

Že prva trenja v PSG: Lionel Messi je že nezadovoljen, Pochettinu ob menjavi ni želel dati roke

cfc.fan
20.9.2021, 0:07
vsak normalen trener ki ve da noben igralec ni večji od kluba

Pripravljen sem. Prišel sem osvajat lovorike, nisem prišel na počitnice. V prejšnji epizodi pri Manchester Unitedu je bilo dobro, osvojili smo pomembne lovorike, zdaj sem se vrnil, da bi spet zmagoval. To je zame lepa priložnost, pa tudi za klub in navijače, da stopimo korak naprej. Pripravljen sem in verjamem, da nas v naslednjih treh. štirih letih čakajo velike stvari. ...več
Cristiano Ronaldo
Povratek na Old Trafford me je hitro spomnil na to, zakaj je ta stadion poznan tudi kot teater sanj ...več
Barcelona ima inferioren kompleks do Florentina Pereza ...več
Javier Tebas

Koliko golov bo Cristiano Ronaldo dosegel za Manchester United v letošnji sezoni?