Liga Europa

Skandinavska lekcija za Lazio, ki je prejel kar pet golov!

Uredništvo 16. september 2022 0 Komentiraj
(foto: Uradni Twitter profil kluba/zveze)
Danski Midtjylland je v drugem krogu skupinskega dela lige Europa deklasiral Lazio in mu nasul kar pet golov.
Rimski Lazio si bo gostovanje na Danskem, pri Midtjyllandu dobro zapomnil. Italijanski klub si je namreč privoščil veliko blamažo, saj si je dovolil prejeti kar pet golov! Deževati so žoge v njegovo mrežo začele v prvem polčasu, v 26. minuti, ko je za 1:0 zadel Paulinho. V 30. minuti je Kabe zadel za 2:0.

V drugem polčasu je najprej Evander z bele točke zadel za 3:0, nato pa je Sergej Milinković Savić zaostanek Lazia znižal. Toda to ni pomagalo. Danci so do konca tekme zadeli še dvakrat in Laziu prizadejali visok poraz.

Na drugi tekmi iste skupine je Feyenoord s kar 6:0 premagal Sturm, pri katerem sta igrala tudi Jon Gorenc Stanković in Tomi Horvat.

Lestvico zagotavlja SofaScore LiveScore

0

3

Argentina je končno na nogah! Veličasten gol Lionela Messija vrača upanje tej nogometni velesili

Matech
27.11.2022, 10:13
Argentina je velesila? Zaradi papirja in imen?? :D Velesila mednarodnega nogometa so ITA, BRA in NEM...

2

Habibi
27.11.2022, 9:44
Navijajo argentinci ,ki živijo v braziliji in teh ni malo.Tak kot bosanci in srbi navijajo za svoje k pridejo igrat na stožice.

2

Rojen je bil v napačni državi: Za Argentince je Messi Bog, Brazilci pa Neymarju privoščijo poškodbo

rralfmich
26.11.2022, 22:38
Da bi leto zaključili v stilu, vam nudimo storitev hitrega kreditiranja: takojšen dokončen odgovor in ekspresno zagotavljanje sredstev… To je prava priložnost za vsakogar. Kontaktirajte nas zdaj preko e-pošte: posojiladenarja.kredit@gmail.com ali WhatsApp: +33756754855 za oddajo vaše zahteve!!! V svoji vlogi navedite znesek, ki ga želite izposoditi. https://www.facebook.com/posojiladenarja https://www.instagram.com/posojiladenarja/?hl=fr http://posojilodenarjakredit.wpweb.fr/

Prestop? Zgodilo se verjetno bo, to je cilj. Počasi se približuje tej točki. Je pa pomembno, da sledi trenutnim ciljem, ki so vezani na Olimpijo. Ni vseeno, če greš v tujino kot nedokazan igralec, ki ni osvojil še nič. Lepo zgodbo piše ta ekipa Olimpije, razvoj poteka ustrezno in ni čas za prehitevanje. ...več
Simon Sešlar o Svitu Sešlarju
Argentinci imajo Messija za boga. Portugalci imajo Ronalda za kralja. Brazilci pa Neymarju privoščijo, da si zlomi nogo. Največja napaka v Neymarjevi karieri je ta, da je rojen v Braziliji. V državi, ki si ne zasluži njegovega talenta. ...več
Raphinha
Tega sem se malce bal. Cirkus je bil, to je logično, takšen je posel na najvišji ravni. Nisem zadovoljen z njegovo minutažo. Pričakujem motiviranega Benjamina, ki je zaznamoval naše zadnje tekme. Upam, da bo težko sezono, ki ga čaka, izkoristil tako, da bo nabral to izkušnjo, da bo dozorel in dokazal, da zna reagirati, ko pridejo težave. Podpisano ima pogodbo s klubom, pri katerem ne more igrati vsakdo. ...več