SLO | SRB

Premier League

Sissoko ujel zadnji vlak

Uredništvo 1. september 2016 17 Komentiraj
(foto: Getty Images)
Izdihljaje poletnega prestopnega roka je francoski reprezentančni vezist Moussa Sissoko dobro izkoristil. Sedemindvajsetletni nogometaš je za 30 milijonov angleških funtov prestopil v Tottenham.
Samo nekaj minut pred koncem poletne igralske tržnice je francoski vezist Moussa Sissoko zamenjal klub. Sedemindvajsetletni vezist, ki je dobil dovoljenje za "skok" z reprezentančnih priprav, je sklenil dogovor z londonskim Tottenhamom. Dosedanji nogometaš Newcastle Uniteda in pred tem Toulousa je s Tottenhamom podpisal petletno pogodbo. 

Klub iz angleške Premier League, ki je včeraj iz francoskega Marseillea sicer pripeljal tudi Georgesa-Kevina Nkoudoua, je za Sissoko odštel kar 30 milijonov angleških funtov. 

Sissoko se je izkazal na letošnjem evropskem prvenstvu v Franciji, na katerem je bil eden boljših posameznikov v francoski reprezentanci. Za Newcastle United je igral zadnja tri leta. 

KOMENTARJI

17
spurs
1.9.2016, 09:50
Given bomo videli. Glede na zneske prestopov ni ta znesek 30 mio nič posebnega . Drugače pa uživaj v Championshipu hahahahaha
Odgovori Prijavi komentar
0
0
piksi
1.9.2016, 09:56
Given-Jaz te zelo spoštujem,da navijaš za manjši klub in mu stojiš ob strani v dobrem in slabem.Me res zanima zakaj navijaš za njih,če se ti ljubi napisati.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Ronnie_10
1.9.2016, 10:46
Zih zarad Shearerja:). Men je dober igralec Sissoko,me čudi, da ni bil večji boj zanjga (Juve,Chelsea,pa še marsikomu bi prav pršu).
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Greg
1.9.2016, 10:58
30 mio funtov za SISO, ki ni imel jajc direktno zavrnit Everton, ki je za njega poslal zasebno letalo in je skozi stranska vrata podpisal za spudse...svašta majka rodi
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Joga Bonito
1.9.2016, 12:18
Ronnie_10 : V Chelsea ni prostora za njega
Odgovori Prijavi komentar
0
0
jurci8
1.9.2016, 12:36
Sissoko je soliden igralec, sam meni kot navijaču Spursov ni všeč cena zanj. Ampak če ga je Poch želel, potem je v tem že kak razlog. COYS!
Odgovori Prijavi komentar
0
0
chelseaCFC
1.9.2016, 12:39
Škoda, da ni potpisal za chelsea top okrepitev tottenhama. Kako ni prostora za njega? Boljši od oscara in matića skupi.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
johny6636
1.9.2016, 13:14
piksi Newcastle ni tak majhen klub to je klub s tradicijo in uspehi. Zgodovinsko gledano pašejo v top8 angleških klubov po zgodovini
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Greg
1.9.2016, 13:56
johny6636 pusti piksija...sej ne ve kaj govori :). Tako Newcastle kot Aston Villa sta tradicionalna angleška kluba...niso to vaški klubi, kot jih piksi skorajda imenuje. No da ga spomnim, da je še pred 13 leti nazaj igral v Ligi prvakov...morda te še spomnim o njihovem največjem carju v kazenskem: Alan Shearer
Odgovori Prijavi komentar
0
0
The Pensioners
1.9.2016, 19:13
Tudi meni je Siso odličen igralec. Bi ga z veseljem meu v Chelsea-ju, ker pokriva veliko površino igrišča. Je pa res, da je njegov karakter bol tko tko :)
Odgovori Prijavi komentar
0
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


1

Kritizirani kapetan Uniteda Maguire po odmevni javni podpori lahko mirno spi

Mamlaz
30.9.2022, 22:09
On lahko mirno spi, ker ma več denarja kot si bo kdajkoli vedel začeti z njim, glede njegovega slovesa, pa so navijači prvi in zadnji ki odločajo o tem, kdo lahko mirno spi. Novinarji ter nogomanijske strani pa so zadnje ki lahko karkoli o tem komentirajo.

3

Ten Hag drugi trener Manchester Uniteda po Fergusonu s priznanjem za trenerja meseca

bayern
30.9.2022, 18:06
Imam občutek, da se bo pa končal grdo ta vikend za vas.

1

Conte ni mogel več molčati, izrazil je bes nad nespoštovanjem

Loko
30.9.2022, 10:36
Od kdaj pa se fuzbal igra na parketu!?

Poudarjeno

To, da pri nas dela Riera, je priložnost za učenje. Dobro namreč bere igro in razume situacije. Govori drugače od ostalih, tako da ima slovenski nogomet idealno situacijo, da "vpije" njegovo prezenco. Vsi namreč vemo, da lahko Riera že jutri dobi klic in odide na bolje. Kar me moti, je to, da tega ne prepozna prav Olimpija. ...več
Mitja Viler
V tistem trenutku, ko je tekma napeta, ko je treba stiskati, sem razmišljal o tem, da bom sprejel žogo in udaril v spodnji kot. Nisem pričakoval, da bo šla tako, kot je šla, ampak važno je, da je končala v golu. ...več
Benjamin Šeško
Zelo nenavadno je, da nasprotuješ tekmovanju, vendar pa istočasno sodeluješ v njem in slaviš lovoriko. ...več
Nasser Al-Khelaifi

Anketa

Bo Benjamin Šeško podrl reprezentančni strelski rekord Zlatka Zahovića?

Vseh glasov: 17
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.