SLO | SRB | ENG

Premier League

Sissoko ujel zadnji vlak

Uredništvo 1. september 2016 17 Komentiraj
(foto: Getty Images)
Izdihljaje poletnega prestopnega roka je francoski reprezentančni vezist Moussa Sissoko dobro izkoristil. Sedemindvajsetletni nogometaš je za 30 milijonov angleških funtov prestopil v Tottenham.
Samo nekaj minut pred koncem poletne igralske tržnice je francoski vezist Moussa Sissoko zamenjal klub. Sedemindvajsetletni vezist, ki je dobil dovoljenje za "skok" z reprezentančnih priprav, je sklenil dogovor z londonskim Tottenhamom. Dosedanji nogometaš Newcastle Uniteda in pred tem Toulousa je s Tottenhamom podpisal petletno pogodbo. 

Klub iz angleške Premier League, ki je včeraj iz francoskega Marseillea sicer pripeljal tudi Georgesa-Kevina Nkoudoua, je za Sissoko odštel kar 30 milijonov angleških funtov. 

Sissoko se je izkazal na letošnjem evropskem prvenstvu v Franciji, na katerem je bil eden boljših posameznikov v francoski reprezentanci. Za Newcastle United je igral zadnja tri leta. 

KOMENTARJI

17
spurs
1.9.2016, 09:50
Given bomo videli. Glede na zneske prestopov ni ta znesek 30 mio nič posebnega . Drugače pa uživaj v Championshipu hahahahaha
Odgovori Prijavi komentar
0
0
piksi
1.9.2016, 09:56
Given-Jaz te zelo spoštujem,da navijaš za manjši klub in mu stojiš ob strani v dobrem in slabem.Me res zanima zakaj navijaš za njih,če se ti ljubi napisati.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Ronnie_10
1.9.2016, 10:46
Zih zarad Shearerja:). Men je dober igralec Sissoko,me čudi, da ni bil večji boj zanjga (Juve,Chelsea,pa še marsikomu bi prav pršu).
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Greg
1.9.2016, 10:58
30 mio funtov za SISO, ki ni imel jajc direktno zavrnit Everton, ki je za njega poslal zasebno letalo in je skozi stranska vrata podpisal za spudse...svašta majka rodi
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Joga Bonito
1.9.2016, 12:18
Ronnie_10 : V Chelsea ni prostora za njega
Odgovori Prijavi komentar
0
0
jurci8
1.9.2016, 12:36
Sissoko je soliden igralec, sam meni kot navijaču Spursov ni všeč cena zanj. Ampak če ga je Poch želel, potem je v tem že kak razlog. COYS!
Odgovori Prijavi komentar
0
0
chelseaCFC
1.9.2016, 12:39
Škoda, da ni potpisal za chelsea top okrepitev tottenhama. Kako ni prostora za njega? Boljši od oscara in matića skupi.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
johny6636
1.9.2016, 13:14
piksi Newcastle ni tak majhen klub to je klub s tradicijo in uspehi. Zgodovinsko gledano pašejo v top8 angleških klubov po zgodovini
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Greg
1.9.2016, 13:56
johny6636 pusti piksija...sej ne ve kaj govori :). Tako Newcastle kot Aston Villa sta tradicionalna angleška kluba...niso to vaški klubi, kot jih piksi skorajda imenuje. No da ga spomnim, da je še pred 13 leti nazaj igral v Ligi prvakov...morda te še spomnim o njihovem največjem carju v kazenskem: Alan Shearer
Odgovori Prijavi komentar
0
0
The Pensioners
1.9.2016, 19:13
Tudi meni je Siso odličen igralec. Bi ga z veseljem meu v Chelsea-ju, ker pokriva veliko površino igrišča. Je pa res, da je njegov karakter bol tko tko :)
Odgovori Prijavi komentar
0
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


2

Real Madrid do preobrata na El Clasicu, Jude Bellingham je s poznim golom bržkone odločil prvaka La Lige!

zuti77
21.4.2024, 23:56
Zmago je prinesel sodnik Soto in njegova VAR kamarila. Ne sodi čistega gola, kje je vratar s celotnim telesom v golu in gola s celotnim obsegom (razen če ne vedo koliko je polovica širine traku košnje trave), piskal penal za Real, kjer je Vasquez evodentno ob padanju šele poiskal z drugo nogo stik z branilcem in identično situacijo kot pri Araujovem rdečem kartonu proti PSG (spet sodnik ne pokaže rdečega kartona, čeprav Camavinga zadnji igralec Reala). Ob polčasu bi moralo tako biti 0-2 in igralec več za Barcelono. V drugem polčasu so se kraje nadaljevale in vsak najmanjši dotik piskan v korist Reala ali celo pokazan rumeni karton, obratno, seveda nič. Tole je bila ena najbolj očitno enosmernih sodniških kraj, kar se jih je videlo na el Clasicih zadnja desetletja. In to ob hudi konkurenci.

1

VIDEO: Kakšen gol Jošta Piška, akcijo v slogu Diega Maradone je začel že v svojem kazenskem prostoru!

fredperry
21.4.2024, 22:12
Šuler, spremljaš kaj Piška ali iščeš na Grenlandiji kakšno novo okrepitev ? Glede na to da s črnimi iz Afrike nimaš preveč sreče ;) .

9

Težave za Manchester United: Danes igra polfinale, Ten Hag pa praktično nima osrednjih branilcev

Rookie
21.4.2024, 18:08
Stari, kak se ti da preklapljat med toliko profili?

Poudarjeno

daj že nekaj mesecev vem, da morda sploh ne bom nikoli več igral. Več kot eno leto nisem igral nogomet. Ne morem povedati veliko, ampak ne morete si predstavljati, kaj preživljam. Skušam okrevati, ampak sem sprejel idejo, da morda ne bom več igral nogometa. ...več
Gerard Deulofeu
Po mojem mnenju je Portugalska eden od kandidatov za naslov evropskega prvaka, ampak Euro lahko osvoji le, če Cristiano Ronaldo ne bo igral. Nihče mu ne more odvzeti tega, kar je naredil v nogometu, hvala mu, ker je dvignil nogomet, ampak vsaka stvar ima svoj konec. Naj igra v Savdski Arabiji, čeprav nisem prepričan, da potrebuje še več denarja. ...več
Frank Leboeuf o Cristianu Ronaldu
Pred dvema letoma sem govoril z Zidanom. Rekel mi je, da zanj obstajajo le tri ekipe, ki jih je pripravljen voditi kot trener. To so Marseille, Real Madrid in reprezentanca Francije. Vprašal sem ga, če bo spet delal kot trener in rekel mi je, da zanj obstajajo le te tri možnosti. ...več
Thomas Gravesen

Anketa

Boste odšli na Euro 2024 in tam v živo podpirali Slovenijo?

Vseh glasov: 3290
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.