18.10.2020, ob 15:00 | Štadion: Stadion Rajka Štolfe | Gledalcev: 200 | Sodnik: Roman Glažar
Tabor Sežana 2:0 Bravo
Christos Rovas 24' 1 : 0
Leon Sever 90' 2 : 0
Rezultati 7. kroga

Sežana je doma neuničljiva: Četrta tekma, četrta zmaga

Uredništvo 18. oktober 2020 0 Komentiraj
Grk Christos Rovas je Sežano popeljal v vodstvo. (foto: Uradni facebook profil kluba)
Nogometaši Sežane so na svojem stadionu v letošnji sezoni stoodstotni. Njihova zadnje žrtev je bil Bravo, ki je na drugi strani v gosteh izgubil že tretjič zapovrstjo.
V Sežani so po zadnjih tekmah sodeč z menjavo na trenerskem stolčku, na katerem je Maura Camoranesija nasledil Goran Stanković, zadeli v polno. Sežana je namreč eno prijetnejših presenečenj uvodne faze sezone, še posebej pa izstopa forma Kraševcev na domačem stadionu, na katerem so na štirih tekmah osvojili maksimalno število točk.

Sežana je povedla v 24. minuti, ko je hiter protinapad učinkovito zaključil grški napadalec Christos Rovas.  V 32. minuti je Jan Koprivec dobro  posredoval po strelu Mihe Kancilije, do izteka polčasa pa velja omeniti še strel Žana Trontlja z razdalje.

Tudi v nadaljevanju so bili bolj konkretni domači nogometaši, ki so si priigrali več obetavnih priložnosti za zadetek. Končni izid tekme je tik pred koncem rednega dela igre postavil rezervist Leon Sever, ki je vratarja Brava Matijo Obranića premagal s strelom skoraj s sredine igrišča.