
Faruk Hadžibegić (foto: Uradni Twitter profil kluba/zveze)
Selektor reprezentance Bosne in Hercegovine Faruk Hadžibegić se je po koncu kvalifikacijske tekme proti Slovaški znašel v zelo neprijetni situaciji.
Reprezentanca Bosne in Hercegovine je impresivno odprla kvalifikacijski cikel za uvrstitev na Euro 2024, saj je na uvodni tekmi v Zenici visoko s 3:0 premagala Islandijo. Druga tekma je prinesla popoln preobrat v negativno smer, saj je BiH na Slovaškem ob zelo slabi igri izgubila z 0:2, krediti po prvi tekmi pa so hitro pošli, saj so gostujoči navijači po koncu tekme od selektorja Faruka Hadžibegića zahtevali pojasnila za slabo predstavo.
Hadžibegić, nekoč pomemben član reprezentance Jugoslavije, je moral pred navijači opraviti 'zagovor', navijači pa so zahtevali, da pred njim pridejo tudi igralci in tudi oni pojasnijo, zakaj so na Slovaškem odigrali tako slabo tekmo.
Oglejte si video posnetek precej napete verbalne izmenjave med navijači in selektorjem Hadžibegićem.