SLO | SRB | ENG

Serie A

Še en močan priliv v blagajno Dinama, v Serie A je bil prodan Amer Gojak

Uredništvo 5. oktober 2020 0 Komentiraj
(foto: Getty Images)
S povratkom Zorana Mamića je Dinamo Zagreb spet skrenil na staro pot razprodaje najboljših igralcev v večjih količinah. Danes se je poslovil še en pomemben igralec.
Amer Gojak je naslednji na razprodaji zagrebškega Dinama, ki je med tem prestopnim rokom že izgubil kar nekaj pomembnih igralcev, hkrati pa zaslužil res veliko denarja. Vezist Bosne in Hercegovine se iz Dinama odpravlja v Italijo, v Serie A.

Triindvajsetletnik je po petih letih igranja za hrvaškega prvaka zdaj prišel do točke, ko je postal igralec italijanskega prvoligaša Torina

V tehničnem smislu gre za posojo, po kateri pa bo Torino moral odkupiti igralčevo pogodbo. V resnici bo le realizacija presotpa s tem premaknjena v naslednje leto. Dinamo bo s prodajo Gojaka zaslužil 5,5 milijona evrov

Gojak je dogovorjen za štiriletno sodelovanje, v zadnjem obdobju pa sta se zanj zanimala tudi Hertha in Sassuolo

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


3

Tuchel v skrbeh pred mundialom: 'Igrali smo nekakšen prosti slog in tega jaz ne zagovarjam'

Kocka_Mraza
7.6.2026, 23:49
tak bogi si, da drobtine išeš po tleh, španci majo v zadnjih 15 letih od 30 finalov, 29 zmag, torej 29 lovorik. 3x evropski prvaki z reprezentanco, 1x sp. Koliko lovorik ima anglija, ter koliko lovorik imajo njihovi klubi brez španskih trenerjev. Odgovor je takšen kot si ti, totalna nula

5

Slovenija ni izkoristila hrvaških daril! Poraz je prišel v sodnikovem podaljšku

Kocka_Mraza
7.6.2026, 23:47
to najbolj velja za anglijo

4

Postava Slovenije proti Hrvaški: Selektor Cesar po Cipru zamenjal polovico enajsterice

fredperry
7.6.2026, 23:08
Mota sam sebe, ko bi moral s svojim klubom v prvo ligo so ga posodili nazaj v drugo ligo ;) . Veliko prometa, malo učinka od njega . Haha Špuki, porivać babic je dal gol, zdaj si jih boste drkali v LJ, končno ste spet pomembni s svojim jebačem babic . Uživajte, naslednjih 10 tekem spet ne boste dočakali gola od njega, samo babice bo porival to mu gre najboljše od rok, nog, no tiča.

1

Polčas v Varaždinu: Slovenija še brez prave priložnosti, toda Hrvaška je nevtralizirana

zadane
7.6.2026, 21:51
Slovenija brez priložnosti? Lovrič v vratnico s pomočjo Livakovića s par metrov in Vipotnik sam pred Livakovičem, ki je s težavo branil? Za moje pojme je edina prava priložnost Hrvaške Budimir v Oblaka z bližine z glavo, tako da...

Poudarjeno

Če bi klubi delovali tako morajo in bi vzgajali mlade igralce ter postavili sistem vzgoje mladih igralcev, do tega sploh ne bi prihajalo. Pri najboljših evropskih klubih so glede tega sistemi utečeni. V ekipah kot so PSG, Arsenal ali Real Madrid igrajo trije, štirje ali pet igralcev, mlajših od 21 let. Da v Sloveniji ne premoremo igralcev, ki bi lahko nastopali v državnem prvenstvu, mi ne more nobeden trditi. Zato smo se tudi odločili, da se to onemogoči. ...več
Radenko Mijatović
Odhajam z občutkom, da sem dal vse od sebe – v državi, kjer prej še nisem deloval, brez družine in z mnogimi nočmi, preživetimi v klubskih prostorih ob razmišljanju in iskanju rešitev, kako zmagati. Zato odhajam s pomirjeno vestjo, a hkrati žalosten, saj vem, da ste izkoristili le 20 % Albertove moči. ...več
Albert Riera o Eintrachtu
Hvaležen sem vsem nekdanjim trenerjem našega kluba, ampak Luis Enrique je zelo poseben. Kot trener, kot človek, fantastičen je. Najboljši trener na svetu je. Opravlja izjemno delo s to mlado ekipo. Hvaležen sem tudi vsem igralcem, ki so kdaj nosili dres našega kluba, ta zmaga je tudi zanje. Vsak je prispeval svoj delež v tem projektu. ...več
Nasser Al-Khelaifi

Anketa

Bo Acun Ilicali prodal NK Maribor?
Vseh glasov: 866
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.