SLO | SRB | ENG

1. SNL

Se bo vrnil v Maribor?

Uredništvo 8. junij 2015 16 Komentiraj
(foto: SPS)
Novi trener Hajduka Damir Burić bo prevetril svojo novo ekipo. Med odpisanimi sta tudi Dejan Mezga in Marko Ranilović, v Split pa se iz Zavrča vrača Tomislav Kiš. Bi se Mezga po zgledu Volaša lahko vrnil v Maribor?
Spremljajte Nogomanio kot prednostni vir na Googlu
Dodajte Nogomanio med priljubjene vire v Google News in
prejemajte najpomembnejše nogometne novice med prvimi.
V Splitu z nestrpnostjo pričakujejo prve kadrovske reze novega trenerja Damirja Burića. Od slednjega se pričakuje, da bo prevetril ekipo Hajduka, kar so nekateri hrvaški mediji že konkretizirali in napovedali, da se na Poljudu obeta kar poštena čistka. Med tistimi nogometaši, ki naj selekcioniranja novega trenerja ne bi preživeli, je tudi rezervni vratar in nekdanji član Maribora Marko Ranilović. Slednji je v Hajduk prišel pozimi, in sicer iz Zavrča.

Še bolj zanimivo pa je to, da naj bi bil med odpisanimi tudi izkušeni Dejan Mezga, ki je vrsto let uspešno igral za Maribor in pridobil tudi slovensko državljanstvo. Mezga je v Hajduk odšel lani poleti, njegova prva sezona v Dalmaciji pa se ni razpletla po željah, delno tudi zato, ker so nogometaša iz Čakovca pestile poškodbe. Če bo Mezga res zapustil Hajduk, bo zanimivo videti, če se bo vrnil v Slovenijo in ali ga bo spet angažiral Maribor. Pri slednjem so že dokazali, da znajo vračati svoje nekdanje nogometaše, nenazadnje se je Dalibor Volaš vrnil že drugič. Mezga je sicer že večkrat poudaril, da se v Mariboru odlično počuti in celo namignil, da bi se v štajerski prestolnici lahko ustalil po koncu svoje igralske kariere. Kdo ve, morda pa se bo ta hrvaški nogometaš v Ljudski vrt vrnil že prej, posebej, če bi Maribor letos poleti prodal Agima Ibraimija

Poleg Mezge in Ranilovića so na izhodnih vratih Poljuda sicer še Avdija Vršajević, Mario Maloča in Sandro Gotal. Se bo pa v Hajduk vrnil napadalec Tomislav Kiš, ki je v letošnji sezoni kot posojen nogometaš igral za Zavrč

KOMENTARJI

16
Phantom
8.6.2015, 20:59
Mogoče bo šel na Luno? Možnosti približno enake.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
vijolcni_bojevnik
9.6.2015, 10:08
ahahha umiram od smeha.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
BM Fan
9.6.2015, 11:32
PazzaInterAmala Ti sploh veš kako neumnost si napisal?! Hahahaha osebno ti pripeljem sod piva če se to zgodi hahaha če že sploh lahko piješ.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
vijolcni_bojevnik
9.6.2015, 12:47
če pa dobite vi argentince, pa francoze, špance... :D
Odgovori Prijavi komentar
0
0
rokeec
9.6.2015, 12:53
Hahahahah jocem.. za vrsica se je vedlo da bo sel v mb ze ves kdaj, saj vam je zaho povedal da je dare viola :D samo vprasanje casa je blo kdaj bo podpisal.. nasi igralci, niti bivsi pa niso taki trotli da bi sli igrat v 10let star klub brez zgodovine. Bote se smejali ne? Po polovici sezoen bote mocvirniki vsi tiho tak kot vsako leto, saj enkrat takrat vsako leto pristanete na realnih tleh pa se poskrijete v lukne do konca sezone, pol se pa spet napihujete kaj bo naslednje leto :D
Odgovori Prijavi komentar
0
0
BM Fan
9.6.2015, 14:18
Hahaha kdo bi si mislu da bo Vršič šel v MB?! Vsi ki spremljamo MB vemo da je Vršiču to vedno bla želja hahaha kake trolaš!
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Goričan97
9.6.2015, 15:02
hahaha ma vi LOLIMPIJCI boste blizu maribora samo pred začetkom 1.kroga ko imajo še vsi 0 točk. od prvega do zadnjega kroga jih niti povohali neboste. Kako lahko primerjaš oziroma rečeš da bo FK Olimpija pred Mariborom?! ;)
Odgovori Prijavi komentar
0
0
BogNogometa#8
9.6.2015, 15:49
Na idiotski komentar pač vrneš z idiotsko repliko, CJ.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
vijolcni_bojevnik
9.6.2015, 17:05
Zato pa je maribor omenjen na vsaki tiskovni od olimpije. Zadnjič pa grem pogledat še na forum malih zelenih če kdo kaj več ve o novi sanjski navezi pa skoraj več povedanega o mariboru in štajercih kot pa o olimpiji. Heh.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
samo z glavico naprej!
9.6.2015, 17:07
zaradi česa bi bili obremenjeni? mogoče zato, ker smo najboljši klub v državi? rekorderi v naslovih, edini, ki kaj pomenimo v evropi. igrali s sevilo, igrali LP.. vse to je razlog, da je nekdo drug obremenjen. pa noben igralec ni kaj vreden, pa je dost" žabarov..
Odgovori Prijavi komentar
0
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


4

Prvakom se smeji, Olimpija pa se še naprej sramoti: Tekma v Celju je potrdila trenutno stanje

JCV21
9.8.2026, 19:42
Izpadli iz lige verjetno ne bodo... Bo pa kar težek boj za obstanek. Ker dejansko so ekipe precej izenačene, če odštejemo CE in MB (vrh) in morda KP.

6

Navijači Barcelone odštevajo: Kdaj bo na Camp Nou prispela Zlata žoga iz leta 2024?

zuti77
9.8.2026, 15:13
Kaj, če bi raje govoril o dejansko fatamorgana parkiriščih ob stadionu Bernabeu, katerih prihodke iz parkirnin in neobstoječih koncertnin je dovoljeno, da jih prikazujejo kot svoje prihodke, že 4 sezono zapored. Za razliko od Reala, si Barcelona denar izposodi in vrne, Real si ga enostavno izmisli, če ga že ne more skozi Izrael in z njim povezane ameriške in španske banke oprat.

2

Za Olimpijo ni bil dovolj dober, v Osijeku pa Federico Bessone slavi zmago kar s 6:1

fredperry
9.8.2026, 12:15
Verjetno ima tudi boljše nogometaše kot jih je imel v Ljubljani .

1

Ime si velja zapomniti! Gabriel Rajković ima srbske korenine, pri 15 letih je že zabil med člani – VIDEO

fredperry
9.8.2026, 12:14
Pri vsem je najpomembnejše za nas Slovence to da ima mladenič srbske korenine ;) .

Poudarjeno

Danes smo izvedeli za rok, ki ga je FIFA določila zvezam za podporo svojim predlogom, sicer bo ponudba za enkratno izplačilo umaknjena. To pove vse, kar morate vedeti o tem načrtu. Vendar pa UEFA po pogovorih s številnimi deležniki iz celotnega nogometnega sveta ve, da obstaja precejšnje in vse večje nasprotovanje Fifinemu načrtu. FIFA ne more naprej izkoriščati našega športa za bogatenje sebe in svojih prijateljev. Nogomet lahko razvijamo na pravilen način. Čas je, da imajo prednost zveze, klubi, lige, igralci in navijači, ...več
UEFA
Ekipa, ki je osvojila svetovno prvenstvo, Španija, je imela veliko posest žoge. Vendar je Španija prejela le en zadetek na celotnem prvenstvu. Veliko posesti su imeli zato, ker ima Španija zelo močno generacijo veznih igralcev. Imajo sedem vrhunskih vezistov na svetu: Fabiána, Rodrija, Pedrija, Olma, Zubimendija, Merina in Gavija. Sedem. Tako so imeli priložnost, da v celoti nadzorujejo igro in osvojijo svetovno prvenstvo. ...več
Carlo Ancelotti
Najprej sem bil v šoku, potem predvsem srečen. Kar tresel sem se. Soditi finale svetovnega prvenstva je resnično neverjetna čast. To je nekaj, o čemer sanja vsak sodnik, že kot mlad sodnik na začetku svoje poti. Zato sem izjemno ponosen – nase in na svojo ekipo. ...več
Slavko Vinčić

Anketa

V katerem evropskem pokalu bo jeseni igralo Celje?

Vseh glasov: 266
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.