Bundesliga

Schalke prerojen v Hamburgu

Uredništvo 26. januar 2014 32 Komentiraj
Schalke je v gosteh visoko s 3:0 porazil bledi Hamburg in na najboljši možen način izkoristil spodrsljaje Dortmunda, Leverkusna in Monchengladbacha. V Bremnu brez zadetkov.

BORUSSIA (D) 2:2 AUGSBURG
Kehl 5., Sahin 66.; Bender 56. (ag.), Ji 72.

FREIBURG 3:2 BAYER LEVERKUSEN
Mehmedi 27., Schmid 53., Klaus 90.; Bender 4., Rolfes 35.

NÜRNBERG 4:0 HOFFENHEIM
Chandler 24., Drmić 42. in 70., Ginczek 49.

STUTTGART 1:2 MAINZ
Abdellaoue 11.; Okazaki 39., Saller 87.

WOLFSBURG 1:3 HANNOVER
Olić 35.; Rudnevs 28., Bittencourt 50. in 72.

25.1.2014, 17:04
Če je gledal včeri kdo tekmo ni bila za Bayern prav nič lahka. Gladbach je bil zelo nevaren še posebej v drugem polčasu so imeli ene 2 100% priložnosti.
25.1.2014, 19:06
Ejejjej z ničlo iz Freiburga...ok nič še ni izgubljreno, gremo naprej z dvignjenimi glavami!
0
0
pepe
25.1.2014, 19:23
lamus - pusti ga, zmagajo 5-0 pa kritizira, zmagajo 1-0 pa kritizira, zgubijo kritizira. Sploh pa ne ve da non stop kritizira daleč najboljšo ekipo zadnjih 2 sezon. Verjetno nima dobre besede za nikogar
0
0
čokolada
25.1.2014, 19:29
Škoda za izgubljene točke za BVB.Bo že boljše...
0
0
LeoPard
25.1.2014, 22:22
Thomas Müller@, Če bo Bayern tako igral proti Arsenalu kot včeraj, sem prepričan da imajo vse možnosti za napredovanje. Če bi šel gledat za nazaj, ko je Bayern zmagal proti Barci 4 oz 3:0, grem stavit da bi v tisti novici videl tvoj komentar, kjer bi pisal o napakah Bayerna. Nemogoče je igrati 90minut brez ene same napake, ker potem bi rezultat bil 90:0.

7.12.2019, 13:42
Ja, iz Španije v Anglijo. Bo sigurno manj poškodb. Če v tem klubu in tej ligi tolikokrat faše (in da za to ni kriva trenažna)....

hvala Kepa za vse zdej pa spizdi

Ronaldo je bil lansko leto oropan Zlate žoge. Pri Realu so se odločili, da bodo storili vse, da Zlate žoge ne bo mogel osvojiti in to je malce nenavadno. To sezono je bilo bolj izenačeno. Z vsem spoštovanjem, Modrić si je ne bi zaslužil niti z najboljšo sezono v karieri. Pri Realu so želeli, da je Ronaldo ne dobi. ...več
Giorgio Chiellini
Imam fantastične igralce. Že pred začetkom sezone sem dejal, da v ekipi nimam niti enega, ki ne bi bil vrhunski nogometaš ...več
Jurgen Klopp
Šport in nogomet nista le zmagovanje, gre tudi za spoštovanje, ki ga kažeš do nasprotnikov in soigralcev. ...več