SLO | SRB | ENG

Bundesliga

Sam bo prestopil v Schalke

Damjan Tratnik 8. januar 2014 20 Komentiraj
(foto: Getty Images)
Schalkeju je uspel veliki met. Klub iz Gelsenkirchna je namreč uspel prepričati nemškega reprezentanta Sidneyja Sama in ga pripeljati v svoje vrste. Prestopil bo prvega julija.
Schalke ima novega nogometaša. Nemški prvoligaš je premagal konkurenco in svoje moštvo okrepil z nemškim reprezentantom Sidneyjem Samom. 25-letni vezist iz Kiela je od leta 2010 naprej igral za Bayer iz Leverkusna, pred tem je igral za Kaiserslautern in Hamburg

Zanj so se zanimali številni klubi, med drugimi tudi angleški Liverpool. Naposled pa je bitko za njegov podpis dobil Schalke, h kateremu bo Sam prišel 1. julija. Schalke naj bi Bayerju plačal 2,5 milijona evrov

KOMENTARJI

20
MiiTek
8.1.2014, 12:16
Upam, da je to menjava za Draxlerja in da se slednji pridruži svojemu idolu (Ozilu) v Arsenalu ;)
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Dedek
8.1.2014, 12:35
Schalke preseneča, vsaka čast!
Odgovori Prijavi komentar
0
0
perotina
8.1.2014, 13:45
MiiTek .. Seveda, pogodbo ima do 2018, sedaj pa je ocenjen na 30m. Sam pravi, da noče iti nikamor, ker tam mu je dom, Schalke ga pa valda ne bo prodal pod 40m, Wenger pa dvomim, da bo za 20 letnika dal toliko denarja.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
MiiTek
8.1.2014, 14:08
Pustimo se presenetit ;) Sam je izrazil željo, da bi rad zaigral skupaj z svojim idolom Ozilom skupaj ;) Če wengerju nebi uspelo pripeljat Ozila v Arsenal je bila druga opcija Draxler tak da mislim, da je wenger pripravljen dat teh 40 milijonov ;)
Odgovori Prijavi komentar
0
0
bvb
8.1.2014, 14:51
MiiTek in kateri od njiju bo potem igral na wingu?
Odgovori Prijavi komentar
0
0
MiiTek
8.1.2014, 14:57
Draxler tako kot je že včasih igral pri Schalkeju..Od viška glava ne boli sploh ne pri Arsenalu, ki ima vedno velike težvae z poškodbami ;)
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Thomas Müller
8.1.2014, 14:58
pa zakaj bi arsenal kupoval igralce tipa Draxler, ker jih ima ze polno na takih igralskih polozajih....
Odgovori Prijavi komentar
0
0
GunnerMark
8.1.2014, 15:22
Omenjalo se je Podolski + denar za draxlerja.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
reddevils
8.1.2014, 16:44
Hahahaha 2,5 milijona... Fenomenalna okrepitev.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
ales10
8.1.2014, 21:10
To je kraja :)
Odgovori Prijavi komentar
0
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


5

Perez pripravlja dosje o Barceloni in od UEFA zahteva, da Kataloncem odvzame vse lovorike

siko
8.6.2026, 22:22
Perez je kot pri nas Golob, ne more nehati udrihati po nasprotniku! Bilo bi veliko pametneje, če bi se ukvarjal s svojim zablujenim Realom in poskušal rešiti cirkus, ki ga imajo v ekipi!

4

Šporar je po dveh letih znova zadel za Slovenijo in najboljši možen način končal sezono

fredperry
8.6.2026, 20:21
marjan59...ja, vsa Slovenija je v šoku in brez besed, po 24 mesecih je je siromak dal gol za reprezentanco :) . Še slonica prej donosi :))) Tudi njemu je uspelo, sicer z zamikom napram slonicam ;) .

2

Danski selektor po kolapsu Eriksena: Takoj sem vedel, da tekme ne bomo nadaljevali

Kocka_Mraza
8.6.2026, 19:26
In spet bo 1/4 novic na SP o Eriksenu. Sam si je kriv, in sploh me ne ganejo te OH JOJ KAK JE BOGI. Jaz tudi ne grem na planico velikanko skakat, pa bi še kako rad

Poudarjeno

Predsednik Maribora je odprl neposredno fronto proti lastniku kluba. Težko razumem, da bi jaz dal 10 milijonov in pustil, da mi nekdo soli pamet. Strokovno morda še, strateško pa zagotovo ne. Ko je bil v klubu Zlatko Zahović, so vsi lepo živeli. Potem so ga 'spakirali', sami pa ostali v klubu. Zdaj so tukaj Turki. ...več
Matjaž Kek
Povratek v Evropo? Nekoč si tega seveda želim. Bomo videli, kaj bo prinesla prihodnost. Igram v velikem klubu, moj fokus je tukaj, zato se s prihodnostjo ne obremenjujem. ...več
Marcel Ratnik
Če bi klubi delovali tako morajo in bi vzgajali mlade igralce ter postavili sistem vzgoje mladih igralcev, do tega sploh ne bi prihajalo. Pri najboljših evropskih klubih so glede tega sistemi utečeni. V ekipah kot so PSG, Arsenal ali Real Madrid igrajo trije, štirje ali pet igralcev, mlajših od 21 let. Da v Sloveniji ne premoremo igralcev, ki bi lahko nastopali v državnem prvenstvu, mi ne more nobeden trditi. Zato smo se tudi odločili, da se to onemogoči. ...več
Radenko Mijatović

Anketa

Kdo bo osvojil naslov svetovnega prvaka?





Vseh glasov: 190
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.