
Goran Brkić se bo morda vrnil v Olimpijo. (foto: SPS)
Športni direktor Olimpije Mladen Rudonja je soodgovoren za zamenjavo Safeta Hadžića. Pri navijačih ni prav dobro zapisan, a bo svojo pozicijo skušal izboljšati s povratkom popularnega nogometaša.
Spremljajte Nogomanio kot prednostni vir na Googlu
Dodajte Nogomanio med priljubjene vire v Google News in
prejemajte najpomembnejše nogometne novice med prvimi.
Mladen Rudonja stoji za predčasnim slovesom
Safeta Hadžića, ki je bil med navijači
Olimpije spoštovan predvsem zaradi svoje pripadnosti klubu. Konec koncev je klubu pomagal, ko je bilo potrebno, osvojil je pokal, ekipo pa včeraj pustil na vodilni poziciji v
1. SNL. Rudonja je okrog Hadžića mrežo pletel še preden ga je
Milan Mandarić spustil nazaj v klub, sprva govorice o menjavi trenerja označil celo za neutemeljene, a se je hitro izkazalo, da ni govoril resnice.
Ima pa Rudonja zdaj v rokavu aduta, s katerim se morda želi prikupiti navijačem. Vzpostavil je kontakt z igralcem, ki je bil pri navijačih Olimpije dobro zapisan, Hadžić pa nanj ni računal.
Goran Brkić, ki je nazadnje igral na posoji v
Triglavu, je želja Rudonje, interes za sodelovanje pa je po naših informacijah obojestranski.
Brkić je trenutno član
Taraza iz Kazahstana, njegov provratek v Olimpijo pa poleti najverjetneje ni realen. Prej pozimi, saj ima Brkić pogodbo podpisano do 31. decembra.