Rijeka je pred prvo tekmo v odlični formi

Uredništvo 25. maj 2020 0 Komentiraj
Rijeka je na zadnji pripravljalnii tekmo s 5:1 premagala Istro. (foto: uradna spletna stran kluba)
Nogometaši Rijeke bodo prvo uradno tekmo po koncu karantene odigrali naslednji teden, pred obračunom, ki bo odloćal o finalisti pokalnega tekmovanja, pa so varovanci Simona Rožmana v zelo dobri formi.
Nogometaši Rijeke bodo po koncu karantene sezono nadaljevali s tekmo, ki bo za moštvo Simona Rožmana izjemnega pomena. Na Hrvaškem bodo nogomet namreč zagnali s tekmama polfinala pokalnega tekmovanja, Rijeka pa se bo za finale borila z Osijekom, ki se je v zadnjih letih v smislu ambicioznosti zelo približal Rečanom in vse bolj odkrito naskakuje najvišje položaje v hrvaškem nogometu.

Rijeka je na zadnji pripravljalni tekmi pred tekmo z Osijekom gostila Istro, na tekmi, ki je trajala dvakrat po 60 minut, pa so Rečani pokazali dobro formo in Puljčane premagali kar s 5:1. Do polčasa sta v polno zadela Frane Andrijašević in Antonio Ćolak, v drugem 60-minutnem polčasu pa so visoko zmago potrdili še Stjepan Lončar, Robert Murić in Nino Galović.