Reprezentant Benjamin Šeško je takoj po povratku v Salzburg že med strelci

Uredništvo 11. september 2021 0 Komentiraj
Benjamin Šeško je dosegel tretji prvenstveni gol v sezoni. (foto: Getty Images)
Benjamin Šeško je z golom sodeloval pri zmagi Salzburga v Innsbrucku.
Po reprezentančnem terminu se je Benjamin Šeško vrnil v Salzburg in danes že igral prvenstveno tekmo. Vodilna ekipa avstrijske Bundeslige je gostovala pri Tirolu v Innsbrucku, za katerega je danes igral Žan Rogelj in igrišče zapustil v 80. minuti.

Šeško je bil danes rezervist, v igro je vstopil v 69. minuti namesto Karima Adeyemija. Svojo priložnost je slovenski reprezentant dobro izkoristil, saj je v 88. minuti dosegel gol za končni rezultat tekme 3:1.

Za Šeška je bil to tretji prvenstveni gol v letošnji sezoni, v kateri je doslej zaigral na šestih tekmah.