La Liga

Ramos miri strasti: Mi smo igrali prijateljsko, Atletico pa je igral kot v finalu

Uredništvo 27. julij 2019 20 Komentiraj
Sergio Ramos ni preveč zaskrbljen zaradi visoke poraza Reala proti Atleticu. (foto: Getty Images)
Poraz s 3:7 je za Real Madrid v vsakem primeru katastrofa in Sergio Ramos od tega ne beži. Vseeno pa je dosežek Atletica vsaj malce relativiziral, poudarja namreč, da sta moštvi tekmo vzeli vsako drugače.
Kapetan Reala Sergio Ramos je skušal po visokem porazu Reala proti mestnemu tekmecu Atleticu malce relativizirati katastrofo Reala. Poudarja, da gre le za pripravljalno tekmo, kar sicer drži, toda izgubiti s 3:7 je za Real vsekakor katastrofa.

"Občutek ni dober. Ampak pred začetkom sezone bodo še priložnosti za dvig forme. Mi smo tekmo vzeli kot prijateljsko, Atletico pa ne. Rezultat je previsok. Lahko sicer izgubiš, ampak ne na takšen način. Po slabem prvem polčasu smo želeli dobiti drugega in vsaj to nam je uspelo. Vseeno je rezultat za nas slab," je po tekmi povedal izkušeni branilec.

Na vprašanje, če je poraz posledica nezdravega odnosa Realovega moštva do tekme oziroma pomanjkanje želje, je Ramos odgovoril: "Ne, to ni problem. Ambicije so še vedno visoke. Prezgodaj je, da bi delali zaključke. Delati moramo naprej. Atletico je igral kot bi igral finale. Poraz je še hujši, ker je Atletico naš mestni tekmec. Vsak poraz je boleč, ampak ne smemo biti zaskrbljeni. Šele začenja se vse skupaj."