SLO | SRB | ENG

Serie A

Prvi poraz za Sergia Conceicaa pri AC Milanu, zgodil se je na derbiju proti Juventusu

Uredništvo 18. januar 2025 0 Komentiraj
Samuel Mbangula (foto: Getty Images)
Velika zmaga za Thiaga Motto in Juventus, ki sta skočila na četrto mesto v Serie A. Ključnih je bilo pet minut, med strelci tudi 20-letni Samuel Mbangula.

Juventus je nocoj v velikem derbiju kroga italijanske lige Serie A gostil AC Milan. V prvem polčasu se mreži rivalov nista zatresli, po dobri uri igre pa je domača zasedba vodila z 2:0! Po hitrem postopku je dosegla oba zadetka, v 59. minuti je po odlični ekipni akciji udaril mladi Samuel Mbangula, ki je zadel tudi z nekaj sreče in postavil na 1:0.

Že pet minut kasneje je na 2:0 povišal krilni napadalec Timothy Weah, dobro se je znašel v kazenskem prostoru ter zaključil protinapad.

AC Milan je tokrat razočaral in Juventus je tekmo brez večjih težav pripeljal do konca. Prvi poraz za Sergia Conceicaa, ki je na trenerski klopi nasledil Fonseco. Zdaj se bosta rivala osredotočila na ligo prvakov, Milan bo igral z Girono, Juventus pa čaka Club Brugge.

Juventus se je z novo točko na računu premaknil na četrto mesto v Serie A, Milanu pa kaže precej slabše, ta hip se nahaja šele na 8. mestu.
 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


1

Real Madrid TV se je že oglasil: 'Najraje bi odkorakali in sploh ne bi igrali v tej umazani Negreira ligi'

124421
9.2.2025, 8:58
Hahahaha Real in Barca sta res najbolj patetična kluba na globalni ravni upoštevajoč vse športe. Najbolj favorizirani od vseh klubov in še naprej eni in drugi jokajo kako jim sodniki niso naklonjeni, sej neveš, a je bolj smešno ali bolj za zjokat.

1

VIDEO: Aljoša Matko je v globoki strelski krizi, zgrešena mega priložnost proti Mariboru ga bo preganjala še dolgo

fredperry
9.2.2025, 8:48
Največji hec je v tem da ga sploh ne ganejo vse te zapravljene priložnosti, če bi ga ganile potem bi človek pri zdravi pameti stopil korak nazaj, zahteval denimo posojo v drugo ligo da si povrneš samozavest. On se pa samo znova in znova blamira, to nima zveze z znanjem, neznanjem ampak z umom in duševnostjo . Škoda da ga tudi Riera izpostavlja sramotenju, Matko je Celje v vseh tekmovanjih prikrajšal za kakšnih 7-8 zmag . Stal jih je sezone, Riero je stal trenerskega stolčka v Celju, klub je izgubil par 100.000 € z njim, če se ne bodo uvrstili v Evropo bo škoda milijonska . Ne vem no, nogometni klub ni psihološka ambulanta, ne center za socialno podporo . Velik davek bo klub plačal zaradi Matka , če bi jaz bil predsednik bi Matko že zdavnaj bil na posoji v Kidričevemu , to bi koristilo vsem , sploh pa igralcu ki bi si še lahko rešil kariero .

1

Blaž Kramer v Turčiji letos zabija kot za šalo, na šestih tekmah je dosegel že sedem golov!

fredperry
9.2.2025, 7:52
Bravo, samo tako naprej in v prvo postavo reprezentance, jaz ves čas govorim da bi mogel igrati, ker je prodoren in robusten , lahko dela višek, za razliko od kilavega Špukija, Celar in Vipotnik pa sta s prestopi brcnila v temo in trenutno si ne zaslužita vpoklica, kot tudi ne Špuki, prej bi Gradišarja dal v reprezentanco.

13

Slabše mu gre, bolj je Albert Riera zadovoljen: 'Kakšna predstava, fantastično! Naslov? Vsi gledate samo tabele'

EMPIREJ
9.2.2025, 0:18
Riera je moral iz Olimpije spokat, ker od lastnikov ni dobil nove pogodbe. Hotel je biti šef nad šefi, tako kot zdaj v Celju, kjer pa ga verjetno tudi ne bodo več dolgo gledali.

Poudarjeno

Škoda je tiste poškodbe, ki sem jo staknil pri Olimpiji. Imel sem opcije in to kar lepe, Olimpija me sicer ni želela pustiti na Ciper in v podobne lige. Torino je bil skorajda 'done deal', potem pa mi je počila tetiva. Ampak v življenju je vse za nekaj dobro. Ne vem, mogoče sem pa zato ostal normalen, sem družinski človek, rad imam nogomet, cenim zdravje. ...več
Nemanja Mitrović
Ne vem, zakaj nisem igral več. Imel sem težave s poškodbo, na koncu pa se je trener odločil za druge igralce. Nisem ogorčen zaradi tega, sem pa razočaran. V Crveno zvezdo sem prišel, da bi igral ligo prvakov, odigral pa sem le eno tekmo. Če pa pogledam s pozitivne strani, sem uresničil svoje sanje in za Crveno zvezdo zaigral v ligi prvakov. ...več
Vanja Drkušić o Crveni zvezdi
To leto je bilo zame uspešno, najlepše v karieri. Ponosen sem na vse, kar mi je uspelo na klubski ravni. To priznanje je velika čast, glasovali so navijači, pa ljudje okrog kluba, tisti, ki jim Spartak največ pomeni. Ponosen pa sem tudi, da sem bil del Eura 2024, pa tudi, da smo se z mlado reprezentanco uvrstili na Euro U21. ...več
Adrian Zeljković

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 2448
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.