
(foto: uradna spletna stran kluba)
Stavnice Luganu dajejo več možnosti za zmago na današnji tekmi v Thunu.
Celje in Lugano sta bila, kar se kvot za zmago na prvi tekmi tiče, izenačena. Celjani so tekmo osmine finala konferenčne lige na svojem stadionu, pred nekaj manj kot 6.000 gledalci, dobili. Očitno pa s svojo igro niso prepričali tistih, ki postavljajo kvote za stavnice.
Lugano je na stavnicah danes namreč kar izrazit favorit. Kvote se gibljejo okrog vrednosti 1.70 do 1.80 za zmago švicarske ekipe. Remi nosi kvoto okrog vrednosti 4.00, zmaga Celja pa zagotavlja dober zaslužek, saj prinaša kvoto od 4.00 pa vse do 4.50.
Tekma, ki bo največja v zgodovini celjskega nogometa in tudi ena največjih v zgodovini slovenskega nogometa, bo televizijskim gledalcem na voljo na televiziji Šport TV. S pričetkom ob 18.45. uri.
Glavni sodnik tekme bo Andris Treimanis iz Latvije.