Portugalska je na tronu lige narodov dobila naslednika: Francija je s sijajnim preobratom zavzela vrh

Uredništvo 11. oktober 2021 1 Komentiraj
Francija je osvojila ligo narodov. (foto: Getty Images)
Finale lige narodov je upravičil visoka pričakovanja in tudi udeležbo vseh super reprezentanc. Francozi so na koncu uspeli zrežirati preobrat.
Liga narodov je v svoji drugi ediciji francoska! Francija je namreč dobila finalno tekmo proti Španiji in to po pravi bitki in res zanimivem dvoboju dveh evropskih nogometnih velesil.

Prvi polčas ni obetal kaj takšnega. Tekma je bila bolj šahovska partija kot kaj drugega, priložnosti je bilo posledično sila malo. Španci so bili boljši, žogo so imeli več v svoji posesti. V drugem polčasu pa je bilo povsem drugače. Ekipi sta vidno igrali na zmago.

Začelo se je v 63. minuti, ko je Theo Hernandez po protinapadu zadel prečko. V isti minuti je na drugi strani Španija zadela! Busquets je zaposlil Oyarzabala, ki je zadel za 1:0. Ni pa veselje Špancev trajalo dolgo. Karim Benzema je spet "čaral". Pri tem pa se Francozi niso zaustavili. Kylian Mbappe se je izognil ofsajd zanki v 80. minuti in zadel. Franciji je tako uspel veliki preobrat.

Španci so še uspeli zapretiti, vendar je Hugo Lloris svojo mrežo uspel ohraniti nedotaknjeno.

Tretje mesto v ligi narodov je osvojila Italija.

1
Troll
11.10.2021, 10:22
"Kylian Mbappe se je izognil ofsajd zanki"
0
0

5

URADNO: Matjaž Kek je dobil zaupanje za nov cikel, Mijatović je naznanil sklenitev dogovora!

marjank
3.12.2021, 11:33
pa še to:Ne gledam več te reprezentance,zaradi mene lahko vse tekme izgubijo!

5

Najboljši strelec vseh časov: Ronaldo je prvi, ki je na najvišji ravni zabil več kot 800 golov

KDoG23
3.12.2021, 11:08
E nimaš kej...dečko je mašina za zadetke. Pa naj bodo tap-in, penali, goli Andori, itd. V vsakem priimeru ga je potrebno realizirat in on to počne vrhunsko. Tko da samo kapo dol...

4

Nov problem za Muro: Šimundžo hoče velikan, dve opciji pa ima tudi doma

wisan
3.12.2021, 10:26
Šimundža ni nor, da bi šel za selektorja, niti, da bi šel k bugarskem velikanu !!??, niti v NZS gnojšnico. On bo šel ziher nazaj v Maribor. Situacija je sedaj bistveno drugačna kot je bila za časa ZZ. Lahko bi imel podobno veliko moč. Sicer pa je dejstvo, da brez pomembnega investitorja res nihče več ne bo mogel prestopiti lokalnega praga. V tem primeru pa itak ni nihče varen; to je najlepše pokazal Mandarić. Sad te ima, sad te nema.

2

Kritika Carragherju, ker je kritiziral Ronalda: On ima več golov kot Carragher tekem

reddevils
3.12.2021, 10:07
Factos! Lahko bi še pa kako rekli na temo EPL medalj, bi bilo še boljše

Močnejši je bil magnet igranja lige prvakov. Že od začetka sem bil jasen. Šele četrtič je Villarreal v ligi prvakov, to pomeni, da je v njo težko priti, sam pa sem sanjal o tem, da bom s svojim klubom igral v njej. Predsednik ni pritiskal name, čeprav bi z mano lahko dobro zaslužili. Spoštoval je mojo odločitev in to cenim. ...več
Pau Torres
Lionel Messi je najboljši, ampak bilo bi lepo, če bi Zlato žogo osvojil Christian Eriksen. ...več
Dani Alves
Moja epizoda v Barceloni ni bila katastrofa, ker sem skoraj v vsaki sezoni dosegel po 20 golov. Ponosen sem na to, da sem igral za Barcelono. Vesel sem, da sem bil tam, imel sem sijajne soigralce. Veliko sem se naučil, res pa je, da včasih nisem igral in je bilo zato zelo težko. ...več