Popolna dominacija v škotskem nogometu za velikana iz Glasgowa

Uredništvo 26. maj 2019 3 Komentiraj
Celtic je osvojil trojno krono. (foto: uradna spletna stran kluba)
Na Škotskem vse po starem. Ekipa, ki zadnja leta povsem dominira na tamkajšnji sceni, je spet osvojila trojno krono.

Celtic ima trojno krono! Velikan iz Glasgowa je po škotski Premier League in ligaškem pokalu zdaj osvojil še škotski pokal, potem ko je v finalu premagal Heart of Midlothian (2:1). Na ta način je sloviti klub zaokrožil fenomenalno sezono na domači sceni, pisal pa je tudi zgodovino, kajti trojno krono je osvojil že tretjo zaporedno sezono.

Neil Lennon, ki je vodenje ekipe sredi sezone prevzel iz rok Brendana Rodgersa, ima zdaj zelo velike možnosti, da obdrži službo. BBC poroča, da so mu v klubu že ponudili pogodbo.

Več o:

Celtic

3
HajdukSplit11
26.5.2019, 14:48
Trojno krono? Ne spomnim se da bi Celticsi letos osvojili mednarodno lovoriko s katero bi dopolnili drzavno prvenstvo in drzavni pokal v trojcek? Ce bi se pa vprasalo mene bi pa moral klub za trojcek osvojiti najdominantnejse evropsko tekmovanje, najdominantnejso drzavno prvenstvo in enake vrste pokalno tekmovanje da bi se izognili glupim izjavam o trojckih z ligo evropa...
0
0
26.5.2019, 14:49
Je pa zal res da dokler nebo v nekem slovarju nogometna terminologija striktno zapisana, ja do takrat bo pac Manchester United imel dva trojcka.
0
0
StyleBender
26.5.2019, 16:36
Smešno kako so angleški trenerji dovolj dobri le za škotsko ligo, ki je na nižjem nivoju kot Slovenska.

20.6.2019, 17:55
Beckenbauer, Ronaldo9, Maradona,...to so svetovni prvaki.CR7 ne paše v to družbo.

3

Manchester United ima omejena sredstva za nakupovanje

wazza#10
20.6.2019, 18:00
Drgač mi je pa kar noro ko nek tako "priznan" medij kot je ESPN najprej 1 mesec povezuje United z na tisoče različnimi igralci na vseh možnih pozicijah in omenja nevem kakšne zneske, potem dajo pa ven da imajo na voljo samo 100 milijonov. Fuck logic, al kaj

5

Sarri: Ronaldu želim pomagati do novih rekordov

StyleBender
Vse mu v rit porinit, bo mogoče takrat 3.strelec lige, sam itak ne naredi kurac.

Ne, nisem galaktik. Ne še. Upam, da nekega dne bom. ...več
Eden Hazard o tem, če se počuti kot galaktik
Ravno takšen igralec je Borussii manjkal v pretekli sezoni. Je izjemen branilec, ki lahko vodi moštvo. Lahko bi bil ključen igralec v boju za naslov prvaka. ...več