SLO | SRB | ENG

Polčas na Bernabeuu: Tokrat je Real tisti, ki pritiska, Bavarci pa v Madridu še niso našli pravega ritma

Uredništvo 8. maj 2024 0 Komentiraj
Na Bernabeuu je po prvem polčasu 0:0 (2:2). (foto: Getty Images)
Real Madrid in Bayern se nocoj borita za uvrstitev v finale lige prvakov.

Real Madrid in Bayern München se na stadionu Santiago Bernabeu nocoj borita za finale lige prvakov, rezultat ob odmoru pa je še vedno 0:0 (2:2). Na prvi tekmi so Nemci že od začetka pritiskali proti vratom Špancev, nocoj pa je bil kraljevi klub tisti, ki je zgodaj prevzel pobudo in nasprotnika stiskal proti vratom. V 13. minuti je Bayern rešila vratnica.

Vini Jr. je udaril v kazenskem prostoru in zadel okvir vrat. Do odbitka je prišel Rodrygo in sprožil, Neuer pa se je izkazal z dobro obrambo.

Na drugi strani je precej zapretil Harry Kane v 29. minuti, ko je z roba kazenskega prostora silovito streljal, toda ni premagal Lunina med vratnicama Reala. Domača ekipa je bila v prvem polčasu konkretnejša, pred drugim pa je v Madridu še vse odprto.

0

11

Evropa spoznava imena kot so Janža, Karničnik in Šporar: Štirje Slovenci so med 50. najbolje ocenjenimi igralci Eura doslej!

24.6.2024, 12:10
o, ti je uspelo zopet sklikati te minuse in pluse. Lamus Lamus, si pa kar resno omejen v tvojih možganih

1

Osmina finala Eura 2024 je dosegljiva: 'Srbi nam pravijo, da smo odvratna reprezentanca, toda v resnici je Slovenija našla učinkovit način za kljubovanjem favoritom'

fredperry
24.6.2024, 11:07
Oni nam da smo odvratni, naši hlapčeki pa z njimi navijajo v Munchnu...ni čudno da nam Hrvati pravijo aplski srbi .

1

Dišalo je po rezultatu, ki je bil kot naročen za Slovenijo, toda Madžari so zadeli v 10. minuti podaljška

23.6.2024, 23:37
pa to ne moreš verjet , vse je na teh EP in SP zakleto proti nam. Idealen rezultat za Slovenijo, pa gol v zadnjem napadu v deseti minuti podaljška. MI dobimo v zadnji, Madžari dajo v zadnji minuti. Za popenit kako se to obrne v trenutku.

1

Didier Deschamps je nezadovoljen z učinkom napadalca: Proti Poljski se v začetni enajsterici obeta nov obraz

Bitcoin
23.6.2024, 15:26
Dembele ima za seboj uspešno sezono v majici Paris Saint Germaina?? 26 tekem in 3!! gole. Uspešno res.

Čudno je bilo. Po vsaki tekmi sem bil določen za antidopinški test. Bil sem besen. Rekli so, da je izbira naključna, ampak vedno so izbrali mene. Po tekmi z Walesom sem bil tako jezen, da sem razbil televizor in celotno garderobo, kjer je potekalo testiranje. No, na koncu sem dobil račun za povzročeno škodo, pa tudi opozorilo UEFA. ...več
Wayne Rooney
Benjamin Šeško je v Leipzig pred enim letom prišel kot velik talent, pri nas se je sijajno razvil. V drugem delu sezone je Benji dokazal, kako pomemben je za nas ter tudi koliko kakovosti prinaša kot kompleten napadalec. Enajst golov v drugem delu sezone, na koncu sedem zaporednih golov. To je neverjeten dosežek in dokaz, da je že zdaj eden najboljših napadalcev v Bundesligi! Že pri enaindvajsetih! ...več