Po epski klubski karieri je Arturo Vidal gol kariere dosegel v dresu reprezentance

Uredništvo 14. november 2020 2 Komentiraj
Arturo Vidal je poskrbel za prvo zmago Čila v kvalifikacijah za SP 2022 v Katarju.
Reprezentanca Čila je prišla do prve zmage v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo 2022. Z rezultatom 2:0 so Čilenci premagali Peru, na tekmi, ki jo je zaznamoval eden najboljših nogometašev Čila vseh časov Arturo Vidal.

Vidal, trenutno član milanskega Interja, je dosegel dva gola. Prvega v 20. in drugega v 35. minuti prvega polčasa.

Posebej pa je nekdanji član Barcelone navdušil s prvim golom, ki ga mnogi uvrščajo med najboljše, nekateri pa trdijo, da je to absolutno najlepši gol v bogati Vidalovi karieri.