Olimpijin novinec znova zadel, na preizkušnji nekdanji član Ankarana

Uredništvo 5. julij 2019 0 Komentiraj
Olimpija je remizirala s prvoligašem iz BiH. (foto: nkolimpija.si)
Olimpija se je na prijateljski tekmi pomerila s Tuzlo Cityjem iz BiH ter se z gosti razšla z neodločenim izidom. Zmaji zapravili vodstvo z 2:0, znova je zadel novinec v moštvu.
- Prijateljska tekma:

OLIMPIJA 2:2 TUZLA CITY
Menalo 22., Cekici 34. (11m); Ubiparip 46. (11m), Ramić 71.

OLIMPIJA: Vidmar, Jurčević, Bagnack, Šme, Andrejašič, Tomić, Putinčanin, Suljić, Cekici, Menalo, Kidrič. V drugem polčasu igrali še: Savić, Valenčič, Paljk, Vukušić, Boakye, Delgado, Kadrić, Brkić, Kregar, Gasser, Mrežar. Trener: Safet Hadžić.

TUZLA: Muminović, Efendić, Zlatković, Kojić, Morris, Sesar, Hadžinović, Ubiparip, Crnkić, Nukić, Husejnović. V drugem polčasu igrali še: Fejzić, Šarčević, Terzić, Musić, Hasanović, Mušinović, Karjašević, Ramić. Trener: Milenko Bošnjaković.

Nogometaši Olimpije stopnjujejo ritem priprav pred ognjenim krstom v novi sezoni, ki se bo zgodil že naslednji teden proti latvijskemu Rigasu. Ljubljančani so se v četrtek na prijateljski tekmi pomerili s prvoligašem iz BiH Tuzla Cityjem in se z gosti razšli z remijem z 2:2. Zmaji so po polčasu vodili že z 2:0 in sicer je prvi zadetek po podaji Mario Jurčevića z lepo akcijo dosegel novinec v moštvu Luka Menalo, ki je v času priprav dosegel že svoj tretji zadetek. Tik pred koncem polčasa je z bele točke na 2:0 povišal še en nekdanji član zagrebškeg Dinama Endri Cekici, le dve minuti kasneje pa so gostje na enak način, z bele točke, hitro znižali zaostanek.

V drugem polčasu je trener Olimpije Safet Hadžić opravil osem menjav. Premierno se je v novi majici predstavil novinec Ante Vukušić, zaigral pa je tudi vezist Raoul Delgado, ki smo ga v slovenski prvoligaški druščini spoznali kot člana Ankarana.

Olimpija bo zadnjo pripravljalno tekmo pred evropskim obračunom odigrala v soboto, ko se bo v Stožicah pomerila s Partizanom.