7.11.2021, ob 17:00 | Štadion: Športni park | Sodnik: Slavko Vinčić
Timi Max Elšnik (ag) 94' 1 : 0
16. krog - vsi rezultati

Olimpija se ni uspela priključiti vodilnima, velik kiks proti zadnjeuvrščenemu Aluminiju!

Uredništvo 7. november 2021 2 Komentiraj
Dino Skender Olimpije ni uspel popeljati do uspeha proti Aluminiju, Ljubljančani so izgubili z golom v četrti minuti sodnikovega podaljška.
Koper in Maribor sta v tem krogu zmagala in tako Olimpiji pobegnila na lestvici, Ljubljančani so imeli danes pred seboj najslabšo ekipo v ligi, a je niso uspeli premagati. Ravno nasprotno, proti Aluminiju so izgubili z golom v četrti minuti sodnikovega podaljška.

Olimpija je drugič zapored razočarala. Gostje so sicer bolje začeli tekmo, Nukić je v četrti minuti zadel prečko, Janžekovič je imel v uvodnem delu srečanja kar precej dela. Ostal je nepremagan in na tem so njegovi soigralci gradili. Še enkrat pa so gostje v prvem delu igre stresli okvir gola, to je storil Aldair. Tudi domačini so na nato prebudili, vendar Olimpijinega vratarja Vidmarja niso uspeli resneje ogroziti.

Aluminij je v drugem polčasu zaigral precej bolje. Tudi Krefl je v 72. minuti zadel okvir gola. Zdelo se je, da se bo srečanje končalo z izidom 0:0. Martić prav tako ni premagal Vidmarja, Ljubljančani pa niso uspeli kronati akcije Futacsa. Naposled pa ... V četrti minuti srečanja je Roko Prša ob pomočnik Elšnika zadel za zmago Aluminija!