15.9.2019, ob 16:15 | Štadion: Stožice | Sodnik: Andrej Žnidaršič
Rezultati 9. kroga

Olimpija pokazala znake šibkosti in le remizirala

Uredništvo 15. september 2019 10 Komentiraj
Luka Menalo je Olimpijo popeljal v vodstvo. (foto: pigac.si)
Olimpija je spet potrdila, da je sama sebi največja nevarnost. Imela je dva gola prednosti in popolno kontrolo nad tekmo, a je popustila, Celjane podcenila in bila na koncu tudi kaznovana.
Prvi polčas tekme v Stožicah ni upravičil opozoril tistih, ki so poudarjali, kako nevarno bi utegnilo biti Celje za Olimpijo. Ljubljančani so držali kontrolo in bili nevarni. Endri Cekici enkrat in Luka Menalo dvakrat sta zapretila Rozmanu. Celjani so bili brez pravih priložnosti, po dobrih 25 minutah pa so le malce zaživeli in odigrali nekaj kombinacij. V 38. minuti pa zadetek. Miral Samardžić je začel akcijo, Menalo je povlekel po desnem krilu, se otresel branilca in z natančnim strelom premagal Rozmana. Pred odhodom na odmor smo videl še strel gostov, poizkusil je Zaletel.

Domačinom se je drugi polčas začel po željah. Benedčič je zakrivil prekršek nad Cekicijem, enajstmetrovko pa je realiziral Ante Vukušić. Dva gola prednosti sta Olimpijo okrepila, zeleno-beli so imeli nasprotnika tam, kjer so želeli. Tretjega gola niso zmogli, so si pa zato privoščili napako. Po podaji iz kota je zaostanek Celja znižal Ivan Božić. Varovanci Safeta Hadžića so nadaljevanje tekme vzeli preveč ležerno, Celjani pa so to izkoristili. Še prej je imela Olimpija nekaj priložnosti, Bagnack je meril močno, a previsoko, Vukušića pa je v zadnjem trenutku zaustavil Zaletel. Kazen je sledila. Kerin je podal, Dario Vizinger pa v 71. minuti zadel za 2:2. Vidmar je istega igralca od blizu "videl" še enkrat, Hrvat je močno sprožil. Tadej Vidmarjer je v 79. minuti moral z igrišča zaradi drugega rumenega kartona. To je bila priložnost za Olimpijo, ki pa je bila danes premalo zrela in preveč ležerna, da bi lahko zadela še tretjič.
loading...

10
trikotna glava
15.9.2019, 18:14
Bravo Celje. Tako se bori. Pravi borbeni Štajerci. Čestitke za vrnitev v igro in končni remi. Olimpija pa je z balkansko mentaliteto mislila, da se tekma konča, ko zabiješ 2 gola. Ne žabice, tekma se igra 90. minut. Mandarić je sicer pred tekmo izjemno motiviral igralce in jim je v primeru zmage obljubil redno plačo za ta mesec. Žal bo tudi ta mesec zamujal z izplačili. Sami ste si krivi igralci, kaj pa ste šli špilat v najbolj gnili klub v Evropi, kjer je zamujanje plač vsakdanja praksa.
6
6
Dr. Axler
15.9.2019, 18:20
- Odgovor na komentar osebe trikotna glava Poglej komentar
Hahaaa zelena trikotna glava, kakšni štajerci, sej ni nobenga štajerca v ekipi, sami hrčki
4
5
15.9.2019, 18:26
- Odgovor na komentar osebe Dr. Axler Poglej komentar
Pišem o ekipi, katera igra za Celje in ima vcepljeno štajersko borbeno mentaliteto. Sedaj pa je v intervujeju še Safet potrdil moje prejšnje besede, da zabijše 2 gola in misliš, da si zmagal (skurcal svoje igralce). To pa je ta balkanska mentaliteta v žabariji. Saj drugega tako ali tako nemorete imeti, ker niste Slovenci ampak balkanci in zato imate vcepljeno to balkansko mentaliteto. Vse bi imeli, za nič se pa nebi potrudili ali pa da bi se borili.
4
3
kirk8
15.9.2019, 18:37
paa dobroo....safet je glavni krivec! Njegov odnos do ekipe je milo rečeno slab...uživa ob postavljenih 11 igralcev...rezerve..ne upošteva....kaj se bo zgodilo , ko bo treba uporabit te igralce...za katere se še zmeni ne...tako se ne vodi kluba v maratonu prvenstvo....pa lahk pišete kar koli hočete....edina resnica!!!
2
0
Marburg
15.9.2019, 21:15
stadion Ivana Selinška v lj je tudi danes sameval,čestitke olimpiji za remi z enajstmetrovko proti 10 igralcem.
2
3
marjank
16.9.2019, 06:04
SAFET,TI VEŠ,DA IMAŠ NA KLOPI REZERVNE IGRAČE???
1
2
mitja61
16.9.2019, 08:28
Po katastrofalnih 55 minutah nisem verjel ,da se Celjani lahko poberejo( resda so jim to potem dovolili domači). Zopet se je videlo, kako limitirani smo na bokih v obrambi ( D. Štravs,tokrat tudi Vico ) pa tudi v sredini se Novak v defenzivi ne najde in bo prej ko slej moral prepustiti mesto Karlu. Tokrat je tudi Dule skoraj zaj... ko v obrambo ni poslal izkušenega Jureta namesto potem izključenega Vidmajerja??Še TV komentatorji so to na daleč videli.Sicer toliko opevani trener se pri menjavah še kar lovi, kar se je videlo tudi že na prejšnjih tekmah.Treba bo pošlihtati mlade glave, enkrat je pritisk zaradi porazov ,enkrat zaradi zmag ...?
0
0
Prosinecki
16.9.2019, 08:54
wow, trikotni obremenjenec... pod novico o tvojem rodnem Čmarburgu te ni, ko vidiš napis OLIMPIJA pa že šprica iz tvojega mikropenisa.
6
4
16.9.2019, 12:58
Olimpija spet zamuja z plačami. Hip hip hura za Mandarića. Olimpija nima za burek, kaj šele za plače igralcem, Maribor pa daje igralcem samo za 1 zmago na tekmi 100.000 eurov premije. Budale grejo špilat za Olimpijo, pametni fuzbaleri pa za Maribor in ostale slovenske klube.

24

De Ligt: V Ajaxu sem se počutil nepremagljivega, v Juventusu pa ...

_StyleBender_
16.10.2019, 11:49
Zakaj pa potem meni gre na smeh ko se spomnim na tvoj mikimaus klub, pa se ti že eno leto posmehujem, ti pa celi živčen streljaš žaljivke v mojo smer, ki se odbijajo od mene, ti pa nemočno ječiš v temi.

7

Še ena velika težava za Manchester United pred derbijem z Liverpoolom

Intelekt
16.10.2019, 11:50
Se nebi strinju. Lahka ma Romero vlek CS rating, ampak derbi je derbi. In DDG ke vedno na derbijih branil prakticno nemogoce. Dejansko je skoraj vedno zaklenil gol in spravljal v frustracije poolovo ofenzivo. Ta vlek CS ratio te lahka hitro zavede k npr. on podatek, k sva se zadnjic menla, da je United 3. po zbiranju pik od prihoda Oleja. Lahka je 3., sam je ce sedaj ne meji odstrela. Pomoje gre za hendikep, v koliksni meri bomo pa vidl

6

Kdo bo osvojil Zlatega dečka za leto 2019?

16.10.2019, 12:09
Ali pa Sancho? :)

5

Navijač je nezadovoljen, ker se klub bori proti rasizmu? "Hvala, nisi več naš navijač!"

16.10.2019, 12:14
Take teme so zaradi tebe in tebi podobnih klovnov, ki skos prinašate politiko in zgodovino na plano z raznoraznimi opazkami, katere bi jaz kot admin nogomanie že davno sankcioniral. Ne krivi portala, če si ti klovn, ki provocira in razmišlja po načelu črednega nagona. Isto velja tudi za razne številkarje, CUNTE ipd, klovnese. Ampak zastarelega konja več ne moreš naučiti novih trikov, tako, da se moramo na vaše nebuloze čimprej navaditi.

Ni pa to tekma, na kateri je bilo lepo sodelovati. V letu 2019 se kaj takšnega ne bi smelo dogajati. ...več
Jordan Henderson
Odigrali smo odlično tekmo, v taktičnem smislu sploh. Počakali smo na priložnosti, jih izkoristili in zmagali. Od Slovencev smo bili boljši v vseh segmentih igre, stisnili smo jih v obrambi, nato pa ustvarili priložnosti skozi protinapade in zasluženo zmagali. ...več
Goran Pandev
Nismo imeli stoodstotnih priložnosti, nekaj polpriložnosti je sicer bilo, ampak za zmago je treba pokazati dosti več. Saj smo dobivali dvoboje, ampak Avstrija je imela tekmo pod kontrolo, ni nam dovolila napada na koncu. Zasluženo so zmagali. ...več