3.4.2022, ob 20:15 | Štadion: Stožice | Sodnik: David Šmajc
Ivan Prtajin 90' 4 : 1
29. krog - vsi rezultati

Olimpija je na debiju Roberta Prosinečkega zabila štiri gole

Uredništvo 3. april 2022 3 Komentiraj
Olimpija je obdržala zaostanek za Mariborom in na debiju Roberta Prosinečkega zabila štiri gole.
Priprava na večni derbi z Mariborom je opravljena. Olimpija je uspešno oddelala debi novega trenerja Roberta Prosinečkega!

Hitro se je za domače začelo po željah. V 15. minuti so Ljubljančani povedli, enajstmetrovko je po igri z roko v gostujočem kazenskem prostoru realiziral Mario Kvesić. Radomlje se niso predale. V 29. minuti je po napaki gostiteljev pravi evrogol zabil mladi reprezentant Mark Zabukovnik. Žoga se je od prečke odbila v gol.

Olimpija je v prvem polčasu še enkrat zadela. V 35. minuti je Almedin Ziljkić zaposlil Aldairja, ki je Olimpijo znova popeljal v vodstvo.

Ziljkić je v drugem polčasu zadel še sam. Dolgo je nogometaš iz BiH čakal na gol, dosegel pa ga je v 63. minuti. Radomlje so bile v tem trenutku praktično že izgubljene. Varovanci Roberta Prosinečkega pa so zadeli še enkrat. Malce pred koncem tekme je za 4:1 zadel napadalec Ivan Prtajin

Lestvico zagotavlja SofaScore LiveScore

3
Strossmeier
4.4.2022, 10:52
Koncno igra, ki vzbuja optimizem za nadaljevanje prvenstva, predvsem pa pred zacetkom jesenskih evropskih tekem, da ne bo spet izpad v prvem kolu...
4
0
4.4.2022, 12:59
Prva tekma velikega Prosinečkega, glavno mesto, največji stadion, vse naj... pa na tekmi nogometna Olimpija še tisoč navijačev ne premore. Brez namena provokacije, pa kje imate svoje navijače ? Lahko pripeljete kogar koli, pa se eni tu šopirite, da ste največji klub v Sloveniji, dokler bo razen Dragonsov zeval obupno prazen stadion vam ni pomoči. Svetlobna leta od velikega kluba, klub brez duše, eno samo kupčkanje z denarjem in finančnimi mahinacijami.
2
2
ti_si_kralj
4.4.2022, 13:14 (popravljeno 4.4.2022, 13:17)
- Odgovor na komentar osebe MB_Bojan Poglej komentar
Se bom delal, da "brez namena provokacije" dejansko drži, čeprav oba veva, da to ni res. Navijači imajo dovolj trenerskih rošad, novačenja igralcev in nasploh nekih nerazumljivih potez vodstva. Posledično ne verjamejo več v ta projekt, zakaj bi torej hodili na tekmo? Drug razlog je tudi prekrivanje termina s košarkaško Olimpijo, ki letos piše res lepo zgodbo, podobno kot hokej. V Ljubljani imamo pač več športov.
4
2

19

Green Dragons so vdrli na tiskovni konferenco Olimpije in izgnali novega trenerja ter sporočili: Tukaj niste dobrodošli

matej1111
5.7.2022, 6:28
Pa jebo vas bog, pa bodite srečni, da je prevzel nekdo to razpadajočo tvorbo, do katere jo je pripeljal mandarić. Vi tirate ljudi iz kluba, ki so pripravljeni prevzet klub pred razpadom, ploskate pa ljudem, ki so pripeljali do te pozicije. Slovenski narod je fenomen, to redko kje vidiš. Da sem zdaj jaz švab vam vsem jebem mater pa nasvidenje.

10

Barcelona je pljunila v roke: Franck Kessie je prva okrepitev za novo sezono!

Mutavec
4.7.2022, 22:59
Gavi je kar fizično močan, nizko težišče ter zelo borben, ni glih enforcer ampak suhcat pa ni. Ni še prav prešel pubertete, zato lahko pričakujemo, da bo še pridobil na mišični masi.

15

Grafit na stavbi Olimpije: 'Ubili vas bomo!'

4.7.2022, 22:12
Čakaj, čakaj, od kje tebi, da sem levičar? Zato, ker podpiram sočloveka takšnega kot je? :) Zato ne rabiš bit levičar, ampak zgolj človek :) To kar je enim tukaj gor tuje, recimo Herr Grims ni prišel niti do črke Č, pa ima pravico do volitev :)

Nič nimam proti Bayernu, ki je velik in ugleden klub, vendar pa nemška liga ni primeren izziv za Maneja. ...več
Sadio Mane
Nekaj pa je gotovo, veliko je tujcev v ligi, to so igralci, ki v smislu kakovosti slovenskemu nogometu ne bodo pomagali napredovati. ...več
Slaviša Stojanović
Za današnjo Serie A je Angel Di Maria kot Diego Maradona. Upam, da sem dovolj jasen. Serie A je v tehničnem smislu danes slabša kot je bila, Angel Di Maria pa je vrhunski v tehniki. Pred golom je neusmiljen, zelo dobro preigrava, podaja in veliko teče. Pravi je. ...več