Nor vikend na Nizozemskem: Rezervist zabil štiri gole!

Uredništvo 15. september 2019 0 Komentiraj
Napadalec Zwolleja Reza Ghoochannejhad je kot rezervist zabil kar štiri gole. (foto: /)
Dan po tem, ko je Donyell Malen v majici PSV zabil kar pet golov, je na Nizozemskem za nov mejnik poskrbel Iranec, ki je v 56. minuti vstopil v igro in zabil kar štiri gole.
Na Nizozemskem so ta konec tedna merilne naprave nekaterih napadalcev povsem ponorele. Za noro soboto je poskrbel mladi up PSV iz Eindhovna Donyell Malen, ki je na srečanju med PSV in Vitessejem dosegel vseh pet zadetkov svoje ekipe, dan kasneje pa je na oder stopil 31-letni Iranec Reza Ghoochannejhad, ki se je v zgodovino nizozemskega nogometa vpisal kot prvi rezervist, ki je uspel po vstopu na igrišče zabiti kar štiri gole.

Ghoochannejhad je na srečanju med njegovim Zwollejem in Waalwijkom v igro vstopil v 56. minuti pri izidu 2:2, njegov trener pa se bo lahko še dolgo hvalil s svojim "zlatim jokerjem," sej je izkušeni iranski reprezentant v vsega 32 minutah zabil kar štiri gole in svoje moštvo popeljal do zmage s 6:2.