
(foto: uradna spletna stran kluba)
Raul Jimenez je potreboval operacijo, potem ko je zaradi trka z Davidom Luziom moral v bolnišnico. Mehičan bo kmalu začel z okrevanjem, Wolverhampton pa bo pogrešal njegove gole.
Gre na bolje, so v sporočilu za javnost zapisali pri
Wolverhamptonu. Zmaga proti
Arsenalu je terjala visok davek, glavo si je v skoku z
Davidom Luizom (ob podaji iz kota) poškodoval mehiški napadalec
Raul Jimenez. Po trku je nemočen obležal na tleh ter bil po zdravniški oskrbi prepeljan na urgenco.
Podrobnejši pregledi so potrdili, da si je Jimenez poškodoval lobanjske kosti. Ob prihodu v bolnišnico je bil Jimenez pri zavesti, moral pa je na operacijo.
"
Raulu je dobro po včerajšnji operaciji. Videl je že svojo partnerko Danielo in zdaj počiva. Nekaj dni bo ostal na opazovanju, medtem pa bo začel z okrevanjem," so sporočili iz kluba.
Trenutno je prioriteta, da se Jimenez čimprej pozdravi. Bodo pa v klubu seveda morali zakrpati luknjo ob njegovi odsotnosti. Jimenez je to sezono zabil štiri gole v
Premier League, odigral pa je deset tekem. V lanski sezoni je zabil 17 golov, v predlanski pa 13.