SLO | SRB

Bundesliga

Neobičajne strelske vaje v Bundesligi, v prvih 25 minutah poplava žog v mreži Borussie

Uredništvo 5. december 2021 0 Komentiraj
Freiburg je sijajno začel proti Borussii. (foto: uradna spletna stran kluba)
Freiburg je v 25 minutah tekme proti Borussii iz Monchengladbacha dosegel kar pet golov!
Nedeljska tekma v nemški Bundesligi med Borussio iz Monchengladbacha in Freiburgom se je začela drugače od pričakovanj. Gostje so namreč silovito odprli srečanje. Mreža Borussie se je prvič zatresla v drugi minuti, ko je zadel Eggestein. Schade je gol dosegel le tri minute pozneje. Potem pa je še "deževalo".

V 25. minuti srečanja (ki v trenutku objave te novice še traja) je semafor kazal izid 0:5.

Gole je doseglo pet različnih strelcev, asistirali so štirje različni podajalci.

Freiburg v dosedanji sezoni strelsko sicer ni kdo ve kako izstopal. Na 13 tekmah v Bundesligi je dosegel "le" 19 golov, prejel jih je 13.