Kvalifikacije za SP 2018

Nemčija nazadnje prepričljiva leta 2017

Uredništvo 27. junij 2018 6 Komentiraj
Verjetno bi bilo drugače, če bi v drugem polčasu izkoristil tisto priložnost z glavo, zdaj pa Mats Hummels priznava, da je Nemčija razočarana in tudi že dolgo neprepričljiva na igrišču.
Mats Hummels je prvi od Nemcev stopil pred novinarje po sramoti nemške reprezentance, ki je kot zadnja v svoji skupini že po skupinskem delu končala z nastopi na svetovnem prvenstvu v Rusiji. Priznal je, da je težko opisati občutke po hudem udarcu.

"Težko sploh povem z besedami, kako mi je. Vse do konca tekme smo verjeli. Imeli smo dovolj priložnosti. S tekmo proti Mehiki smo se sami potisnili v to situacijo. Zadnjo prepričljivo tekmo smo odigrali jeseni 2017, od takrat je pa že kar dolgo. Od 65. minute smo igrali hektično, povsem smo izgubili strukturo igre. Če bi jaz z glavo zadel, bi zdaj govorili, kako lepo je zletela v gol, ker nisem, govorimo o povsem drugih stvareh," je dejal izkušeni branilec Bayerna