Ligue 1

Nantes je psihično padel in izgubil

Uredništvo 11. februar 2019 0 Komentiraj
Tragedija, ki je terjala življenje Emiliana Sale, je močno vplivala na njegove soigralce v Nantesu. Trener Vahid Halilhodžić ima ogromno dela, a neuspešno dviguje psiho moštva.
Nantes je izgubil nedeljsko prvenstvo tekmo proti Nimesu. Do 47. minute je vodil z rezultatom 2:0, potem pa je sledil popoln kolaps. Ekipa, ki jo je tragedija napadalca Emiliana Sale močno prizadela, je povsem razpadla na igrišču, posledica pa so kar štirje prejeti zadetki v nadaljevanju drugega polčasa.

Trener Vahid Halilhodžić je ostal brez pravega pojasnila.

"Ne morem pojasniti, kaj se je zgodilo. To je nočna mora. Prvič v trenerski karieri sem doživel, da sem na domači tekmi v enem polčasu prejel štiri gole. Opozarjal sem igralce med odmorom, da je 2:0 nevaren rezultat. Moramo prepoznati težave, v nasprotnem primeru bomo izpadli iz lige. Na nekatera vprašanja ne najdem odgovorov," je dejal Halilhodžić.

Nantes je v Ligue 1 trenutno na 15. mestu.