SLO | SRB | ENG

Premier League

Na obzorju so nove velike poteze Evangelosa Marinakisa, ki želi posle širiti na drugo celino, v Nottingham Forest pa vabi znano ime

Uredništvo 4. december 2024 0 Komentiraj
Evangelos Marinakis (foto: Getty Images)
V Braziliji trdijo, da bo Evangelos Marinakis kupil Vasco! Grški mogotec v Nottingham Forest zdaj vabi še nekdanjo direktorico Rome.

Evangelos Marinakis, lastnik Nottingham Foresta, Olympiakosa in Rio Aveja, želi razširiti svoje nogometne posle. To ni nič novega, so pa v Braziliji vse bolj prepričani, da bo grški milijarder kupil Vasco da Gamo iz Rio de Janeira!

Sky Sports poroča, da naj bi bili pogovori za prevzem kluba že v teku. Trenutno je lastnik kluba podjetje 777 Partners, ki ima v lasti več klubov, a tudi velike težave. Verjetno gre tudi v tem kontekstu razumeti "prestop" direktorja Eduja iz Arsenala v "nogometni koncern" Evangelosa Marinakisa, ki bo za hitro rastoči nogometni trg v Braziliji potreboval vrhunskega direktorja. 

Angleški mediji pa ob tem razkrivajo še, da Evangelos Marinakis v Nottingham Forest vabi Lino Souloukou, ki je bila generalni direktor Olympiakosa, bila pa je tudi na čelu Rome! Če se bo izkušena direktorica vrnila pod okrilje Evangelosa Marinakisa, potem bo postala sodelavka Mirana Pavlina, ki pri grškem mogotcu zadnjih nekaj mesecev opravlja vlogo svetovalca. 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Poudarjeno

Imam ambicije, da bi zaigral v ligi prvakov in v angleški Premier League. Upam, da mi bo to uspelo. ...več
Jaka Bijol
Ne vem, zakaj nisem igral več. Imel sem težave s poškodbo, na koncu pa se je trener odločil za druge igralce. Nisem ogorčen zaradi tega, sem pa razočaran. V Crveno zvezdo sem prišel, da bi igral ligo prvakov, odigral pa sem le eno tekmo. Če pa pogledam s pozitivne strani, sem uresničil svoje sanje in za Crveno zvezdo zaigral v ligi prvakov. ...več
Vanja Drkušić o Crveni zvezdi
Od majhnega sicer navijam za Maribor. To je bilo jasno tudi, ko sem šel v Olimpijo. Če bi na tekmi proti Mariboru imel priložnost, sicer zagotovo ne bi namerno udaril mimo, takšen nisem. Od nogometa živim, sem profesionalec in ni nobenega problema. Sem pa in ostajam navijač Maribora, to pa je jasno. Mogoče bi bilo, ko bom starejši in se bom vrnil v Slovenijo, super zaigrati doma, za Maribor! ...več
Nik Prelec

Anketa

Kdo bo sezono v prvi ligi končal kot prvak?

Vseh glasov: 1613
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.