Mura ponižala jesenskega prvaka 2. SNL

Uredništvo 27. januar 2019 0 Komentiraj
Nogometaši Mure so potrdili velikanski preskok med prvo in drugo slovensko ligo, saj so na prijateljski tekmi vodilni ekipi 2. SNL nasuli kar pol ducata zadetkov.

- Prijateljska tekma:

MURA 6:0 RADOMLJE *

Šušnjara, Kouter, Perčić, Karničnik, Horvat, Maroša
Prizorišče: Fazanerija, igrišče z umetno travo
* po dogovoru sta ekipi odigrali dve tekmi, v kateri je vsaka trajala po 55 minut. Na prvi je Mura zmagala z 2:0,  na drugi pa s 4:0.

MURA: Šafarić, Rebernik, Andrejč, Peričić, Zorman, Šporn, Lorbek, Šušnjara, Kouter, Mörec in Žižek. Drugi polčas: Obradović, Kous, Bošković, Maruško, Pucko, Kozar, Horvat, Perčić, Ćerimagić, Karničnik in Maroša. Trener: Ante Šimundža

RADOMLJE: Adam, Jakovljević, Stariha, Jazbec, Poglajen, Barukčič, Primc, Marinšek, Ahačič, Perger in Gajić. Drugi polčas: Cerar, Veselaj, Zukić, Brolih, Kimovec, Cerar, Filip, Gomara, Kondić, Grvala in Nuhanović