Premier League

Mourinhu zmanjkuje izgovorov, njegov Tottenham je vse bolj nekonkurenčen

Uredništvo 3. julij 2020 0 Komentiraj
Jose Mourinho je jezen na VAR, a v resnici bi moral biti jezen nase. Tottenham je še naprej neprepričljiv in zdi se, da Portugalec le ni prava rešitev za klub.
Tokrat, po novem neuspehu Tottenhama, je kriv VAR. Jose Mourinho že vse od svojega prihoda v londonski klub niza izgovor za izgovorom, kadar ekipa ne zmaga. Včeraj ni zmagala, ravno nasprotno, izgubila je in to proti neposrednemu tekemcu v boju za uvrstitev v Evropo Sheffield Unitedu. Tottenham je tako v tem trenutku šele na devetem mestu lestvice angleške Premier League

Ob zaostanku z 0:1 je Harry Kane včeraj dosegel zadetek, ki pa ga je sodnik ob pomoči sistema VAR razveljavil. Kakorkoli že, Tottenham je v drugi polčas vstopil le z golom zaostanka, a je nato Lloris žogo še dvakrat pobral iz svoje mreže.

"V tistem trenutku je bilo tekme konec. Nisem presenečen, da je bil gol razveljavljen. To je žalitev za forenziko. Moji igralci nato v drugem polčasu niso bili dovolj psihično močni, da bi se spopadli s tem razočaranjem. Ne bom rekel, da je gol edini razlog za vse. Trudili smo se, a nismo bili prepričljivi, premalo je bilo želje. Ne smem pa reči, kar mislim, ker bi spet padel v težave, tega pa noče."

Mourinho je tako le nadaljeval z dosedanjo prakso iskanja razlogov in tudi izgovorov za neuspeh. A dejstvo je, da po slovesu Mauricia Pochettina ekipe ni uspel dvigniti. Ravno nasprotno, Tottenham se zdi vse bolj nekonkurenčen.