Mourinho bi lahko po 20 minutah menjal kogarkoli

Uredništvo 27. november 2019 0 Komentiraj
Jose Mourinho je prišel do prve zmage v Ligi prvakov na klopi Tottenhama. (foto: /)
Londonski klub se je močno mučil na domačem terenu, da je prišel do prve zmage v Ligi prvakov pod novim strategom. A začetek ni bil obetaven, vse prej kot to.
Na tekmi elitne Lige prvakov v Londonu je grški Olympiacos po 19 minutah vodil že z 2:0 proti Tottenhamu in prva tekma stratega Joseja Mourinha v tekmovanju na klopi Spurs res ni izgledala obetavno.

Točka preobrata je bila menjava v 29. minuti, ko je Ericka Dierja na terenu zamenjal Christian Eriksen, za tem pa so domači zaigrali precej bolje in učinkoviteje. To se je poznalo pri končnem rezultatu, saj je Tottenham slavil s 4:2.

"Izgubljali smo in trener se je odločil, da potrebuje bolj ofenzivne igralce v sredini. Roko na srce, lahko bi zamenjal kogarkoli od nas po 20 minutah, saj smo bili grozni. Sam sem igral katastrofalno, a na srečo se je na koncu izšlo za zmago,"
 je po dvoboju dejal Dele Alli.

Zmaga je potrdila vstop Tottenhama v naslednjo fazo tekmovanja, kljub temu pa je vrh skupine zasedel Bayern iz Munchna.