Bundesliga

Matavž zadel že na prvi

Uredništvo 2. september 2016 3 Komentiraj
Le nekaj dni po prihodu v Nürnberg je Tim Matavž že dosegel zadetek. Prispeval je izenačujoči zadetek na prijateljski tekmi proti Ingolstadtu, ki jo je "Der Club" dobil z 2:1.
Tim Matavž se je v Nürnberg na posojo preselil, da bi se vrnil v pogon in spet redno igral. Prvi znaki kažejo, da bi to lahko bila dobra odločitev člana Augsburga, kajti občasni slovenski reprezentančni napadalec je že na prvi tekmi zatresel nasprotno mrežo. Nürnberg je v četrtek odigral prijateljsko tekmo z Ingolstadtom in jo tudi dobil z rezultatom 2:1, ob tem pa je Matavž v 73. minuti poravnal izid na 1:1.

Matavž je sicer igral do 81. minute, njegov soigralec Mišo Brečko pa je igral dobro uro.