21.11.2021, ob 17:00 | Štadion: Ljudski vrt | Gledalcev: 2.000 | Sodnik: Nejc Kajtazović
Maribor 3:0 Aluminij
Ognjen Mudrinski 42' 1 : 0
Rok Sirk 78' 2 : 0
Rok Kronaveter (11m) 90' 3 : 0
17. krog - vsi rezultati

Maribor že dolgo ni bil tako suveren, peta zaporedna zmaga, šestič zapovrstjo brez prejetega gola

Uredništvo 21. november 2021 2 Komentiraj
Ognjen Mudrinski je ponovno meril v polno. (foto: pigac.si)
Maribor je v Ljudskem vrtu zanesljivo s 3:0 opravil z zadnje uvrščenim Aluminijem ter se veselil že pete zaporedne zmage.
Tudi po reprezentančni pavzi je Maribor ostal na zmagovalni poti. V Ljudskem vrtu je gostoval Aluminij in zaostal v 42. minuti. Mariborčani, ki so bili brez nekaterih poškodovanih igralcev, so bili že pred tem bolj nevarni od gostov iz Kidričevega, v 42. minuti pa je njihov najboljši napadalec Ognjen Mudrinski zadel za 1:0. Srbski napadalec je zadel pod prečko.

Drugi polčas sta ekipi začeli precej zadržano. Mariborčani so vseeno bili bolj nevarni in so tudi zadeli. V 78. minuti je Sikošek podal s strani, Rok Sirk pa je z glavo zadel za 2:0. Pred iztekom igralnega časa smo v Mariboru videli še en gol. Tik pred koncem so vijoličasti dobili enajstmetrovko zaradi prekrška nad Požegom Vancašem. Zadel je Rok Kronaveter

Maribor v naslednjem krogu čaka gostovanje v Murski Soboti.

2
21.11.2021, 22:40
Po petih zaporednih zmagah in šestih brez gola lahko rečeš samo bravo. Bravo Maribor, bravo Karanovič in celotna ekipa.
0
0
Strossmeier
22.11.2021, 14:16
No, tole je pa cisto drugacna "dominacija", kot pri Milanicu... bravo MB!!! Nasa Olimpija pa se vedno nekaj kombinira in izumlja toplo vodo. Videti je, da so v MB igralci dojeli, da je nogomet v bistvu cisto enostavna zadeva. Tisti usnjeni mehur je potebno spraviti v gajbo in nic drugega. Brez kompliciranja in zganjanja znanosti... Cestitam (odkrito)!!!
0
0

1

Danes je dan za derbi Bayern-Dortmund, Nagelsmann pa ve, kako zaustaviti Haalanda

FCB10
4.12.2021, 9:03
Derbi ja. a v prvem krogu je znan zmagovalec te brezvezne lige . Hejterji Messija idite žalit francosko ligo in prehvalite bundesligo in Lewandowskega

1

Nekoč sijajni angleški napadalec se kar ne more načuditi Cristianu Ronaldu

FCB10
4.12.2021, 9:00
Največji posiljevalec tega sveta ki ga niso zaprli - Penaldo . Če da prvi ali zadnji gol na tekmi stalno on odloči tekmo in ne ekipa Uniteda al kater drug igralec! Mu mediji kupujete nagrado v Dubaju? Najbolj pravično od vseh nagrad ki obstaja :)

7

URADNO: Matjaž Kek je dobil zaupanje za nov cikel, Mijatović je naznanil sklenitev dogovora!

partito
4.12.2021, 8:21
Kdo bo vas "navijače" razumel.. Kdor koli je trener ni ok a ne? Pismo vsi ste navijali za Keka, ker je Katanec bil kao slab... Kdaj boste dojeli ,da smo Slovenija in ,da živimo za čudeže v nogometu.. Redko katera tako mala država je igrala na svetovnih in evropskih prvenstvih.. Nismo nogometna velesila.. smo malček kateri se bori za težko dosegljive cilje..

6

Kritika Carragherju, ker je kritiziral Ronalda: On ima več golov kot Carragher tekem

partito
4.12.2021, 8:16
Sej ne moreš vedet ,kaj je res.. Plačal je 2x ogromen znesek tej ženski... Tak kot FCB10 ne more vedeti prav tako ti ne moreš vedeti... Brez veze pametovat na to temo.. 1x bomo izvedeli resnico..

Moja epizoda v Barceloni ni bila katastrofa, ker sem skoraj v vsaki sezoni dosegel po 20 golov. Ponosen sem na to, da sem igral za Barcelono. Vesel sem, da sem bil tam, imel sem sijajne soigralce. Veliko sem se naučil, res pa je, da včasih nisem igral in je bilo zato zelo težko. ...več
Antoine Griezmann
Mislim, da se v Bayernu vsi strinjamo v mnenju, da bi bilo veliko bolje, če se ta odhod ne bi zgodil. ...več
Karl-Heinz Rummenigge
Lionel Messi je najboljši, ampak bilo bi lepo, če bi Zlato žogo osvojil Christian Eriksen. ...več