
(foto: Getty Images)
Fernando Torres, ki se po koncu sezone drugič poslavlja od madridskega Atletica, naj bi svojo kariero nadaljeval izven Evrope. Vendar njegova izbira ne bo Azija, temveč Severna Amerika.
Potem ko je postalo jasno, da prihodnosti za
Fernanda Torresa v članskem moštvu madridskega Atletica po koncu letošnje sezone ni, so se začela ugibanja o njegovi naslednji karierni destinaciji. Španska
Marca tako poroča, da obstaja precejšnja verjetnost za Torresovo selitev v Severno Ameriko.
Tako kot Zlatan Ibrahimović pred kratkim naj bi se nekdanji španski reprezentant resno zanimal za angažma v severnoameriški
Major League Soccer, njegove predstavnike pa so že kontaktirali nekateri klubi iz tega tekmovanja.
Ob dejstvu, da za Torresa znotraj španske La Lige ne vlada pretirano zanimanje, se je 34-letni napadalec namesto za selitev na Kitajsko skoraj dokončno odločil za odhod v MLS, kjer si ga v svoji vrsti želijo videti Montreal Impact, Chicago Fire, Seattle Sounders, New York City FC in Sporting Kansas City.