Bundesliga

Liverpool Origija prodaja Wolfsburgu

Uredništvo 29. december 2017 11 Komentiraj
Divocka Origija najverjetneje ne bo več nazaj na Anfield. Za Belgijca v Liverpoolu ni več prostora, pogovori za njegov permanenten prestop v Wolfsburg pa so že stekli.
Divock Origi je svoje, kar se Liverpoola tiče, že odigral. Belgijski napadalec je pogodbeno na Liverpool sicer vezan do leta 2019, toda na Anfieldu ga očitno ne vidijo v svojih načrtih. Stekli so pogovori z nemškim prvoligašem Wolfsburgom, pri katerem Origi igra na posoji. Nemci so zainteresirani za odkup igralčeve pogodbe. Origi je na 15 tekmah v Bundesligi zabil štiri gole.

"Ljudje v Liverpoolu so trgovci in ne dobrodelneži," pravi športni direktor Wolfsburga Olaf Rebbe, ki ima očitno težave pri dogovorih z Angleži.

Spomladi gre pričakovati, da bo 22-letni Origi igral še pomembnejšo vlogo v ekipi Wolfsburga, kajti slednja je ostala brez izkušenega napadalca Maria Gomeza, ki se je vrnil v Stuttgart

Origi je član Liverpoola od leta 2014, ko je v mesto Beatlov prišel iz francoskega Lilla

Povezano

loading...

11
Intelekt
29.12.2017, 09:35
No, ne razumem poante tega komentarja s trgovci. Al je dejansko neumen pa zivi v paralelnem svetu kot piksi, al pa ne vem.. edina logicna razlaga za tak dobeseden lapsus..
29.12.2017, 09:46
Res čudna izjava. A mislil, da bo đabe dobil? Sej fuzbal je biznis ne pa karitas
0
0
F.C.B.
29.12.2017, 09:50
Samo je res hecna izjava. Normalno in logično, da bodo želeli čim več iztržit za igralca.
0
0
timislo
29.12.2017, 14:27
maja sam more bit zoprno pa bolet, ko moraš daš 3 letni proračun za povprečnega origija , ki sploh ne igra, jebiga pač prestopi 2017 so sli v kurac, dal bojo 40-50 mil za tega origija povprečnega , ki bo potem flop. jst čist čutim olafa, težko je delat biznis v letu 2017
0
0
29.12.2017, 16:37
Origi še 20M€ ni vreden. Če si ga pa ne morejo privoščit, pa naj nabavijo nekaj kar si lahko. Sej vedno folk pravi, da trg določa ceno. Ko so pa Šurleja prodal za 30M€ pa Draxlera za 40M€ je blo pa vse v redu, ane...
0
0
29.12.2017, 19:40
@intelekt postajaš zelo aroganten uporabnik :) Pa brez zamere. Verjetno pa nogomania spet slabo prevaja kot že x-krat videno.
0
0
Intelekt
29.12.2017, 20:25
Lamus, interpretiras si lahk tist kar vidis. Spodaj smo torej komentirali ali slab ali dobesedni prevod. Js ne vidim tle arogance in drugace se na tak samoumeven komentar ne da odgovorit. Ce je pa teb tak komentar nekoga, ki deluje neposredno na trgu in se srecuje vsak dan s transferji na mestu, pol pa tut.. Pol pa naj Olaf ima svoj klub za bozickovo delavnico in naj tala svoje igralce pod ceno..
30.12.2017, 13:16
Tudi ta replika je dokaj arogantne narave, sploh zadnji stavek. Edino govno si pa ti @debilicksi ;) Še kaj ljubček? :)
0
0

10

Serie A: Ronaldo je Juve odpeljal stran od Interja

retropil
19.1.2020, 18:49
Rebić. Prva dobra tekma za Milan v več kot pol leta. In po vsej verjetnosti tudi zadnja dobra.

16

Bundesliga: Bayern je ambiciozni Herthi pristrigel peruti

_mat_
19.1.2020, 23:52
Lamus ti si katastrofa od človeka. Vsakič ko berem novice, ti nekaj pametuješ in žališ vsepovprek. Spizdi ti da te ne vidimo več!!!

16

La Liga: Messi rešil nervozen Setienov debi

HajdukSplit11
20.1.2020, 0:47
Sori ampak noro srečen sem bil že tam okoli 5 minute ko je Fati prvic prisel v akcijo po tem ko je barca drzala lepo formacijo 433 z lazno 9ko Messijem in brez Suareza ki bi guzvo delali v kazenskem. Ko jr pa prisel Puig pa zacel dobro igrat v svojih prakticno prvih minutah v prvi ligi sem pa tako stal zraven kavca :)))

38

Premier League: Tudi United nemočen ob jurišu Liverpoola

Red Army
20.1.2020, 1:13
No s tem se pa nemorem strinjat,Bissaka je zaplaval na trenutek ,nato pa se kot pravi spiderman vrnil in blokiral podajo.Obramba je bla kr solidna danes,edin Herryu zamerim ker ni pokril Dijka.No sicer nekaj je še skušal popravit ,ampak vse skupaj prepozno.Sm to lahko pripišem zmedeni Oletovi taktiki s 5 obrabnimi ,kjer na koncu Williams pokriva Dijka.Tamal ni bil nič kriv le skuša je pokrit igralca ,ki bi ga moral pokrivat nekdo drug.Willams je odigral solidno tekmo, dobil mislim da eno oceno manj od Trenta.Konkretne primerjave pa boš lahko delal čes 2 leti.Ni obramba kriva, če sredina ne dobi enge dvoboja.Obramba je odelala svoje.Napad je biu pa obup, ocena 1.Na sredini sta edino Matič in Fred kolko tolko uspela držati ritem vsi ostali pa polom.Najbolj me bode tistih 10 minut na začetku drugega polčasa ,kjer so igral izpod vseh nivojev.Totalno zmedena igra ,ki bi jo lahko liverpool bolje izkoristil pa jo zardi svoje nasposobnosti ni.Drugače na koncu statistika dokaj izenačena. 53%-47% posest žoge in 5-4 streli v okvir.Bode pa me res tistih res slabih 10 minut.Treba je pripelja vsaj 3-4 igralce do takrat pa naj se Wodword in družina Glazer hebeejo.Ole pa taktično nesposoben kot sem že enkrat napisal.

Rade Krunić o Zlatanu Ibrahimoviću
Barcelona je poseben klub, v katerem samo zmagovanje ni dovolj. Žal mi je za Ernesta Valverdeja. Tega si ne zasluži. Upam, da bo situacija kmalu razrešena, tega si želim kot član kluba. ...več