
Nafta (foto: uradna spletna stran kluba)
Oglejte si nekaj utrinkov slavja navijačev in igralcev Nafte ob povratku v prvo slovensko ligo.
Nogometaši Nafte so se v zadnjih tednih zares poigravali z živci svojih navijačev, saj so najprej v rednem delu sezone zapravili odlično priložnost za avtomatično uvrstitev v prvo ligo, tudi obe tekmi dodatnih kvalifikacij pa sta bili izredno napeti in nepredvidljivi, saj je edini zadetek v več kot 180 minutah igre padel šele globoko v podaljšku povratne tekme v Lendavi.
Nafta se je tako navkljub vsem pretresom po eni sezoni vrnila v prvo slovensko ligo, kar pomeni, da bo slovenska prvoligaška scena v novi sezoni ponovno bogatejša za vselej zanimiv prekmurski derbi med Muro in Nafto, ki je v zadnjih letih zaradi migracij nekaterih igralcev – sploh Amadeja Maroše – še dodatno pridobil na ostrini.
Na priloženih povezavah si lahko ogledate, kako so v Lendavi proslavili povratek v slovensko elito.