SLO | SRB | ENG

Serie A

Lahko bi se vrnil v Torino

Anže Zajič 4. december 2012 7 Komentiraj
(foto: Getty Images)
Izkušeni francoski napadalec David Trezeguet zabija gole v argentinskem prvenstvu, poleti pa bi se, kot je pojasnil, lahko vrnil v Italijo in spet oblekel dres torinskega Juventusa.
David Trezeguet ni več član Juventusa, toda v Torinu marsikdo še ni pozabil nanj. Izkušeni Francoz je za Staro damo v enajstih letih zabil kar 158 golov in ji pomagal do dveh Scudettov ter tudi do slavja v Serie B, ko je Juventus moral tja zaradi afere Calciopoli. Danes 35-letnik igra daleč stran od Italije, toda kot je razkril, bi se poleti lahko vrnil. In to ne zaradi ponudbe kateregakoli kluba, pač pa naj bi ga v svoje vrste zopet vabil prav Juventus.

"Nekega dne me je poklical agent in mi dejal, da se želi Juventus pogovoriti z menoj o morebitni vrnitvi v Torino. Čeprav sem bil počaščen, sem se vseeno odločil, da bom raje ostal v Argentini. Moj največji nogometni cilj, ki bi ga še rad dosegel, je, da bi nekaj osvojil s svojim trenutnim klubom," je pojasnil napadalec argentinskega velikana River Plateja. Trezeguet se je sicer od Juventusa poslovil avgusta 2010, nato je odšel v Španijo k Herculesu, zatem ga je pot odnesla še v Združene arabske emirate h klubu Baniyas SC. Za River je podpisal 19. decembra lani, doslej pa za klub iz Buenos Airesa zabil 14 golov na 21 tekmah. Kot dodaja italijanski mediji, naj bi ga želel poleti Juventus pripeljati kot zamenjavo za Alessandra Del Piera.

KOMENTARJI

7
Montana
4.12.2012, 13:48
Še zmer bi biu profesor za naše špice!
Odgovori Prijavi komentar
0
0
retropil
4.12.2012, 14:16
to maš pa prav ja...
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Matech
4.12.2012, 15:00
Uff tole bi bilo vrhunsko.
Odgovori Prijavi komentar
0
0
forza JUVE
4.12.2012, 16:33
Ja pa še Paolo Rossi ....bi tud igral
Odgovori Prijavi komentar
0
0
forza JUVE
4.12.2012, 16:34
Svaka mu čast za vse , ampak ...
Odgovori Prijavi komentar
0
0
UNHOLY CULT
4.12.2012, 16:56
kaj pišete,trezeguet je že rekel,da se ne bo vrnil nazaj v juve,kar je tudi prav,je pa legenda kluba,forza trezegol
Odgovori Prijavi komentar
0
0
Pekinezer
4.12.2012, 17:31
pa še Camoranesija si pripelte, umazanca
Odgovori Prijavi komentar
0
0

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


3

Tuchel v skrbeh pred mundialom: 'Igrali smo nekakšen prosti slog in tega jaz ne zagovarjam'

Kocka_Mraza
7.6.2026, 23:49
tak bogi si, da drobtine išeš po tleh, španci majo v zadnjih 15 letih od 30 finalov, 29 zmag, torej 29 lovorik. 3x evropski prvaki z reprezentanco, 1x sp. Koliko lovorik ima anglija, ter koliko lovorik imajo njihovi klubi brez španskih trenerjev. Odgovor je takšen kot si ti, totalna nula

5

Slovenija ni izkoristila hrvaških daril! Poraz je prišel v sodnikovem podaljšku

Kocka_Mraza
7.6.2026, 23:47
to najbolj velja za anglijo

4

Postava Slovenije proti Hrvaški: Selektor Cesar po Cipru zamenjal polovico enajsterice

fredperry
7.6.2026, 23:08
Mota sam sebe, ko bi moral s svojim klubom v prvo ligo so ga posodili nazaj v drugo ligo ;) . Veliko prometa, malo učinka od njega . Haha Špuki, porivać babic je dal gol, zdaj si jih boste drkali v LJ, končno ste spet pomembni s svojim jebačem babic . Uživajte, naslednjih 10 tekem spet ne boste dočakali gola od njega, samo babice bo porival to mu gre najboljše od rok, nog, no tiča.

1

Polčas v Varaždinu: Slovenija še brez prave priložnosti, toda Hrvaška je nevtralizirana

zadane
7.6.2026, 21:51
Slovenija brez priložnosti? Lovrič v vratnico s pomočjo Livakovića s par metrov in Vipotnik sam pred Livakovičem, ki je s težavo branil? Za moje pojme je edina prava priložnost Hrvaške Budimir v Oblaka z bližine z glavo, tako da...

Poudarjeno

Iskreno rečeno, zgodilo se bo, kar se bo. Velikega vpliva na to nimam. Vem, da so govorice zanimive, ampak osredotočen sem na igrišče. Pogodbo imam, v klubu sem že 12 let. Vedno sem spoštoval pogodbo in jo bom tudi v bodoče. Želim si osvajati lovorike, ki jih še nisem. Besedo ima tudi klub. ...več
Jan Oblak o morebitnem prestopu
Povratek v Evropo? Nekoč si tega seveda želim. Bomo videli, kaj bo prinesla prihodnost. Igram v velikem klubu, moj fokus je tukaj, zato se s prihodnostjo ne obremenjujem. ...več
Marcel Ratnik
Pogovarjal sem se, ne le s Celjem, tudi z drugimi klubim. To je bil le pogovor, spoznali smo se in izmenjali mnenja. Govorilo in pisalo se je o financah in Celju, verjemite mi, to je zadnja stvar. Tudi ne zdi se mi logično, da bi se zapletlo pri tej točki, saj poznate Celje in veste, s kakšnim proračunom razpolaga klub. Če bom začutil, da je stvar prava zame, da je klub organiziran, da je športni direktor pravi, potem denar zame ne bo nikoli problem. ...več
Mišo Brečko

Anketa

Kdo bo osvojil naslov svetovnega prvaka?





Vseh glasov: 6
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.