6.11.2021, ob 20:15 | Štadion: Bonifika | Sodnik: Rade Obrenović
16. krog - vsi rezultati

Koper je po dveh porazih spet zmagal

Uredništvo 6. november 2021 0 Komentiraj
Lamine Colley je Koper popeljal v vodstvo proti Sežani. (foto: FC Koper)
Koper je doma z minimalno razliko premagal Sežano in tako ohranil stik z Mariborom na vrhu prvenstvene lestvice. Izenačen obračun je odločil zadetek Lamina Colleyja.
Koper je spet na zmagovalni poti. Prekinil je niz dveh porazov. Danes je premagal Tabor iz Sežane, in sicer z minimalnim rezultatom 1:0. Konkretnih priložnosti v prvem delu igre ni bilo, prav tako ne strelov v okvir gola.

V drugem polčasu se je to spremenilo. Barišić je bil prvi, ki je konkretno sprožil. V 70. minuti pa je dolžnik z zadnje tekme med Mariborom in Koprom Lamine Colley podajo Žana Žužka pretvoril v gol.

Izkazalo se je, da je bil to gol za zmago Kopra, ki je spet prvi na lestvici 1. SNL, a ima enako številko točk kot Maribor (30).

0

1

Danes je dan za derbi Bayern-Dortmund, Nagelsmann pa ve, kako zaustaviti Haalanda

FCB10
4.12.2021, 9:03
Derbi ja. a v prvem krogu je znan zmagovalec te brezvezne lige . Hejterji Messija idite žalit francosko ligo in prehvalite bundesligo in Lewandowskega

1

Nekoč sijajni angleški napadalec se kar ne more načuditi Cristianu Ronaldu

FCB10
4.12.2021, 9:00
Največji posiljevalec tega sveta ki ga niso zaprli - Penaldo . Če da prvi ali zadnji gol na tekmi stalno on odloči tekmo in ne ekipa Uniteda al kater drug igralec! Mu mediji kupujete nagrado v Dubaju? Najbolj pravično od vseh nagrad ki obstaja :)

7

URADNO: Matjaž Kek je dobil zaupanje za nov cikel, Mijatović je naznanil sklenitev dogovora!

partito
4.12.2021, 8:21
Kdo bo vas "navijače" razumel.. Kdor koli je trener ni ok a ne? Pismo vsi ste navijali za Keka, ker je Katanec bil kao slab... Kdaj boste dojeli ,da smo Slovenija in ,da živimo za čudeže v nogometu.. Redko katera tako mala država je igrala na svetovnih in evropskih prvenstvih.. Nismo nogometna velesila.. smo malček kateri se bori za težko dosegljive cilje..

6

Kritika Carragherju, ker je kritiziral Ronalda: On ima več golov kot Carragher tekem

partito
4.12.2021, 8:16
Sej ne moreš vedet ,kaj je res.. Plačal je 2x ogromen znesek tej ženski... Tak kot FCB10 ne more vedeti prav tako ti ne moreš vedeti... Brez veze pametovat na to temo.. 1x bomo izvedeli resnico..

Lionel Messi je najboljši, ampak bilo bi lepo, če bi Zlato žogo osvojil Christian Eriksen. ...več
Dani Alves
V ZDA agenti vzamejo odstotek plače svojih klientov, tukaj pa se usedejo neposredno na odškodnine. Tukaj je kot na Divjem zahodu. ...več
Rocco Commisso
Brez Sarkozyjeve intervencije pri Platiniju, Katar nikoli ne bi dobil svetovnega prvenstva. ...več