28.10.2020, ob 18:00 | Štadion: Bonifika | Sodnik: Roman Glažar
Nikola Krajinović 74' 3 : 0
Rezultati 9. kroga

Koper je na kolena spravil prvake iz Celja, Kosićeva ekipa je v krizi

Uredništvo 28. oktober 2020 3 Komentiraj
Prvaki iz Celja so v vseh večjih težavah. Danes, v devet krogu 1. SNL, so visoko izgubili proti novincu v ligi Kopru. Kaj se dogaja z ekipo Dušana Kosića?
Več kot očitno je, da je "momenta" Celja dokončno konec. Dušan Kosić se z ekipo ne znajde v trenutni situaciji in tako je danes izgubil še eno tekmo. V devetem krogu so Celjani gostovali na Bonifiki in novincu v ligi morali priznati premoč.

Že po 22 minutah igre so Primorci vodili. Rozmanova odbita žoga po strelu Barišića je prišla do Dareta Vršiča, ki je v tem delu sezone eden najboljših igralcev lige. Vršič je Koper popeljal v vodstvo. V prvem polčasu sicer ni bilo veliko priložnosti, so pa varovanci trenerja Mirana Srebrniča zadeli še enkrat, znova je po odbiti Rozmanovi žogi zadel Vršič.

Celjani v drugem polčasu niso uspeli obrniti poteka tekme. Ravno nasprotno. Dovolili so si še en prejeti zadetek. Tega je v 84. minuti, za končnih 3:0, dosegel Krajinović.

Za Celje je to nov neuspeh in nadaljevanje "življenja" pri dnu prvenstvene lestvice.