SLO | SRB | ENG

Bundesliga

Kolo Muanija ni v kadru za evropski obračun, je Eintracht dobil ponudbo v višini 100 milijonov evrov?

Uredništvo 30. avgust 2023 0 Komentiraj
Randal Kolo Muani (foto: Getty Images)
Zaželeni francoski napadalec je v pričakovanju dragega prestopa, najverjetneje v bogati Paris Saint-Germain.

Randal Kolo Muani je na radarju Paris Saint-Germaina. To niti ni nobena skrivnost, toda Eintracht Frankfurt je danes sporočil, da odličnega napadalca ne bo v kadru za srečanje playoffa kvalifikacij za ligo Europa proti Levskemu iz Sofije. To bržkone pomeni, da bo 24-letnik v zadnih dneh prestopnega roka očitno dočakal prestop v novo okolje.  

Kolo Muanija se je sicer letos povezovalo tudi z nekaterimi drugimi evropskimi velikani, toda Eintrahct je zanj postavil ceno v višini 100 milijonov evrov, kar je zelo hitro odvrnilo potencialne snubce. Razen pregrešno bogatih Parižanov. V novi sezoni je nekdanji član Nantesa nastopil na štirih tekmah in zabil tri gole, dobra forma ga še ni zapustila.  

Zanimivo bo pospremiti, kako se bo ta saga razpletla. Je PSG zdaj dosegel ceno, ki je za nemškega prvoligaša sprejemljiva? Se je vmešal še kdo drug? Morda pa Muani zgolj ni v pravem psihičnem stanju na igranje in se bo po izteku prestopnega roka vrnil v trenerjev izbor? Kakorkoli, letošnji poletni prestopni rok se bo seveda zelo kmalu zaprl.

 

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


3

Za komentatorje v Angliji je Slovenija skorajda nevredna omembe, pozornost posvečajo predvsem Danski in Srbiji

SpaFrank
3.12.2023, 23:02
kdo bo tebi verjel, da je meni resno nehče stisnil 8 minusov zato ker sem ti napisal da maš slabo napisan članek. ti kar minuse talaj, gnara od mene še vedno ne dobiš.

7

Fiasko Olimpije v Ljudskem vrtu: Maribor ‘še živi’ in točkovni zaostanek za Ljubljančani ni neulovljiv

primusx
3.12.2023, 21:45
Olimpija očitno ni navajena na igranje tekek, kjer zelenica ni njiva :P Šalo na stran, po dolgem času sem šel zadovoljen s tekme. Pohvale Repasu, po res dolgem času pokazal svojo kvaliteto in zakaj je bil pripeljan. Pohvale celi ekipi za borbenost, le tako naprej.

4

Največji navijač Slovenije na UEFA je Aleksander Čeferin, ki sporoča Srbom: Navijal bom za Slovenijo, Dance lahko premagamo, Srbov pa se ne bojimo

kamikaze
3.12.2023, 20:02
@benza idiot,daj že 1x pozabi kaj je bila strašna napaka slovenskega naroda,to se je dogajalo po celi Evropi!Verjamem pa,da si golobradi mlečnozobi provokator,kateri nima pojma o življenju,kaj šele o zgodovini!PEACE

Poudarjeno

Zagotovo je bil ta žreb drugačen zame. Javno povem, da na žalost Sloveniji ne morem pomagati, lahko pa še vedno navijam za Slovenijo. Žreb ... Vse skupine so zahtevne. Z Dansko smo že igrali, morda nam tretjič uspe in jih premagamo. Angleži so zagotovo ena od treh najmočnejših reprezentanc v Evropi. S Srbi pa smo igrali v prejšnjih kvalifikacijah in se jih ne bojimo. ...več
Aleksander Čeferin
Pogodba ne preprečuje ničesar, niti te ne varuje v takšnih primerih, je le okvir. Če bi odločale le finance, Matjaž Kek zagotovo ne bi bil selektor Slovenije, saj naša zveza ne more konkurirati ponudbam iz tujine. Matjaž želi biti uspešen z reprezentanco, dobro sodelujemo, zaupamo si, to je pretehtalo. ...več
Radenko Mijatović o Matjažu Keku
Vsekakor bi sam lahko še igral za Maribor. Lani nisem igral veliko, pa sem bil drugi podajalec lige. Odšel je Vipotnik z 20 goli, Tolić s 15 podajami in 10, 11 goli, pa tudi jaz sem bil vpleten pri 13, 14 golih. Odšli smo igralci, ki smo prinesli 40, 50 golov. V trenutni ekipi pa tako kvalitetnih igralcev ne vidim. Lahko bi pomagal ekipi Maribora. ...več
Rok Kronaveter

Anketa

Boste odšli na Euro 2024 in tam v živo podpirali Slovenijo?

Vseh glasov: 329
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.