Premier League

Kljub vodstvu s 4:0 ob polčasu, žalost na Anfieldu, na gol mora novinec

Uredništvo 9. avgust 2019 6 Komentiraj
Alisson se je poškodoval že na prvi tekmi sezone. (foto: Getty Images)
Liverpool je ob polčasu proti Norwich Cityju vodil s kar 4:0, toda vzdušje je pokvarila vse prej kot nedolžna poškodba enega ključnih faktorjev osvojenega evropskega naslova.

Brazilski vratar pri Liverpoolu Alisson je že prvo tekmo nove sezone končal predčasno. Že v 37. minuti prvega polčasa obračuna med Liverpoolom in Norwich Cityjem je moral odlični čuvaj mreže z igrišča, potem ko si je poškodoval gleženj ob izvajanju gol avta.

To je hud udarec za Liverpool, kajti Alisson je eden ključnih članov moštva, prave zamenjave zanj pa trener Liverpoola Jurgen Klopp nima. Tako je moral na gol kar takoj, potem ko je nedavno komaj prišel v klub iz West Hama in se niti slučajno še ni stacioniral, vratar Adrian

Alisson, ki bo do podrobnih zdravniških pregledov zdaj seveda držal navijače in Kloppa v negotovosti, je igrišče zapustil ob aplavzu domače publike.