Kekov novopečeni reprezentant je načel Salzburg

Uredništvo 14. december 2019 0 Komentiraj
Rajko Rep je načel Salzburg, a njegov gol ni bil dovolj za zmago. (foto: uradna spletna stran kluba)
Salzburg je pred dnevi končal sezono v ligi prvakov. V domačem prvenstvu pa je še vedno prvi, danes pa je bil kar nekaj časa na pragu poraza.
Majhni avstrijski prvoligaš Hartberg je bil danes na pragu presenečenja. V 18. krogu avstrijskega prvenstva je gostil Salzburg, udeleženca lige prvakov in aktualnega avstrijskega prvaka.

Do 34. minute je gostiteljem dobro kazalo, posebej po golu novopečenega slovenskega reprezentanta Rajka Repa, ki je v 24. minuti zadel za 1:0. A so gostje v prvem polčasu izenačili. V drugem spet gol za Hartberg in nato, v pozni fazi tekme, ko je tekla že 85. minuta, izenačenje Salzburga.

Za Repa, ki ga je Matjaž Kek nedavno vpoklical v reprezentanco, je bil to peti prvenstveni gol to sezono.