SLO | SRB | ENG

Premier League

Kakšna mojstrovina Argentinca na Goodison Parku! Oglejte si sijajen zadetek Alejandra Garnacha proti Evertonu

Uredništvo 26. november 2023 17 Komentiraj
Alejandro Garnacho se je nocoj izkazal s čudovitim zadetkom za Manchester United. (foto: Uradni Twitter profil kluba/zveze)
Argentinski krilni napadalec je poskrbel za prednost rdečih vragov v prvem polčasu, izkazal se je s škarjicami, ki sodijo naravnost v nogometne učbenike.

Manchester United nocoj v sklopu Premier League gostuje na kultnem Goodison Parku pri Evertonu, ob odmoru je rezultat 1:0 za rdeče vrage. Edini zadetek je v prvem polčasu prispeval mladi Alejandro Garnacho, ki se je izkazal s sijajnimi škarjicami! Videoposnetek zadetka nadarjenega najstniškega napadalca prilagamo v spodnji povezavi in vsekakor si ga velja nekajkrat podrobno ogledati.

Nekdanji član mladinskega pogona Atletico Madrida je v tekoči sezoni sicer bistveno manj učinkovit kot je bil v prejšnji, danes je prispeval svoj drugi zadetek, med asistente pa se v sezoni 2023/24 še ni vpisal. Se mu bo morda zdaj končno odprlo tudi v tekočem prvenstvu? Garnacho velja za nogometaša, na katerega polagajo zelo veliko upov za prihodnost – tako v klubu kot tudi v reprezentanci.

17
glory1982
27.11.2023, 09:15
- Odgovor na komentar osebe jonibravo Poglej komentar
A to ti vidš sam pr navijačih Uniteda? Pri vas to nikoli ni bilo videno, a ne? 🤣 Smo vidl outsajderje Luton kako ste jih nadigral ja. Same zlate žoge pa pičlih 4 pik prednosti proti najslabšem Unitedu 🤦
2
0
jonibravo
27.11.2023, 09:26
- Odgovor na komentar osebe glory1982 Poglej komentar
ti le govori o najslabšem unitedu in razliki... koga od resnih tekmecev pa ste premagali letos in kakšne zmage te dosegali proti outsiderjem :D ? Uživaj v malem zaostaku do vrha...do božiča bo -10 (pa ni nujno, da bo pool še pri vrhu :) ) da se neboš užigal :)
0
2
glory1982
27.11.2023, 10:24
Če igraš v PL, potem si resen tekmec. Ne štekam, kaj ti je fora, da nabiješ po tvojem "resnega" tekmeca, potem pa kiksneš proti Lutonu. No, razen tega, da se sedaj ti kle vžigaš. Glede Poola se strinjam, zagotovo ne bo pri vrhu 👍
2
0
jonibravo
27.11.2023, 10:31
resen tekmec lutton, fullham in podobni niso... nimate zmage proti ekipi, ki je v top 10 v PL...to so resni tekmeci :D
alex
27.11.2023, 11:47 (popravljeno 27.11.2023, 11:48)
- Odgovor na komentar osebe Intelekt Poglej komentar
LOL pismen samo priložnostno😂.ZGLEDA še ne pomeni da je.Teče kot Pogba,potegne med igralci kot de Jong,podaja kot oba.Pregled nad igro kot oba.Seveda ima šele 18 let in se vse lahko spremni,zato pa sem napisal da so to izjemni talenti in ne dokončana zlata žoga.Hojlund ima vse skupaj v minutah 11 tekem in 5 golov,kar je vrhunsko za 20 letnika na tako visokem nivoju.Granacho ima v zadnjih dve sezonah odigranih v minutah 23 tekem in je dosegel 8 golov in 6 asistenc,kar je za 19 letnik tudi vrhunsko.Mainoo pa pri svoji 18 na prvi tekmi v vseh pogledih prvi.Antony in Sancho nista nikdar prišla kot talenta.Lol omenjaš Malacio,ki je prišle za revnih 15mio za buckup Shawu hahaha.Pa še dvignil si je vrednost za 7 mio😂.Res si uber talent😂.
0
0
alex
27.11.2023, 11:52
- Odgovor na komentar osebe Maestro8 Poglej komentar
Ta je najlepši kar sem jih videl.Z vrha kazenskega,res vrhunsko.Rooneyev pa mogoče bolj pomeben.Pa Ronaldo je tudi hudega zabil za juve.Baje se na trenigih zmeraj pizdijo na Garnacha,ker prevečkrat strelja s škaricami.No včeraj se mu je trenig obrestoval.
0
0
Intelekt
27.11.2023, 12:29
- Odgovor na komentar osebe alex Poglej komentar
Hahaha, kako pateticno, da zdej opravicujes te zmazke s sestevanjem minut in to pretvoris v odigrane tekme 😂😂😂. Pustmo zdej terminologijo, ker ti tak ni jasna, ampak zmazek Hojlund je za 75m brez enega gola/asistence v PL dalec od vrhunskega, prej obratno. Prav tako Garnacho z dvema goloma na 17. tekmah dalec od vrhunskega. No, po vasih standardih je to vrhunsko, ja 😂. In Malacie nisem omenil zaradi denarja ampak zaradi tvojih hvalospevov, in to je samo en izmed mnogih, do katerih je segel tvoj magicen glasek napovedovanja, ampak si valda nisi prise gor, trot bakrski 😂. Skratka, pateticno sestevaj minutke se naprej ☕️.
0
0
alex
27.11.2023, 12:52 (popravljeno 27.11.2023, 13:01)
Patetično je,da so za takega samoklicanega vrhunskega strokovnjaka za nogomet,tekme bolj pomembne kot minute,hahaha 😂😂😂.Daj,spet skopiraj in posreduj dokaze,kjer sem pisal hvalospeve Malaciji,ker še mene zanimajo😂.Popravljaš pikice in vejice,brat pa vidim,da še neznaš 😂.Zate je Curtis merilo,ki je že 4 leta in na istem nivoju.Res si postal vrhunski patetik in ne več talent😂.
0
0

40

Huda kazen za Maribor! Tekma v Fazaneriji je registrirana z zmago Mure s 3:0, Maribor nato še štirikrat doma brez gledalcev!

primusx
26.2.2024, 22:04
Pač moje mnenje, premorem malo objektivnosti... kljub temu da gre za moj klub.

8

Koliko časa še? Antony bo počasi kandidat za najslabšo okrepitev v zgodovini Premier League

DIDI1
26.2.2024, 22:03
Ah,profilko deluje po uni prispodobi"naleti ko mutav na telefon"....

54

Prva lovorika je pod streho: Kloppov Liverpool je osvojil angleški ligaški pokal!

Intelekt
26.2.2024, 19:39
Bakreni nea se jezi s temi petimi profili, ko smo te ze zdavnaj ujeli in ne preusmerjaj pozornosti, rajsi se pogovorimo o tvojih frustracijah, npr. zakaj si tako jezen? Premalo bakra danes al je to posledica osvojene lovorike Poola in blamaze MU proti Fulhamu?

Slaviša je bil naš vodja, starejši brat, oče, trener. Kaj je ta človek preživel v Crveni zvezdi. Tam je osivel. Razumel nas je. Bog ga je nagradil z naslovom prvaka. Fantje so imeli iskreno radi klub. ...več
Miloš Ninković o Slaviši Stojanoviću
Zame to ni bila tekma, to je bilo nabijanje žoge. Dobro, da se ni kdo poškodoval. Mislim, da to ni reklama za slovenski nogomet. Kdor je gledal tekmo in se vsaj malce spozna na nogomet, je videl, kako je to izgledalo. Ne moremo govoriti o tekmi, to je bilo 90 nabijanje žoge in reševanje cele žoge. Točko smo osvojili zaradi našega karakterja. To igrišče ni primerno za prvo slovensko ligo. ...več
Ante Šimundža
Rešitev so regionalni turnirji. Pomislite, če bi igrali s Crveno zvezdo, Dinamom iz Zagreba, Ludogorcem, Steauo, Slovanom. To bi bile drugačne tekme. Tekmovanje bi trajalo samo en mesec, ne bi vplivalo na madžarsko ligo, ki je pomembna. Lahko bi izboljšali naš nogomet. V prihajajočem obdobju bomo skušali govoriti z vodilnimi klubi iz regije, da vidimo, kako daleč lahko gremo. ...več