
Jürgen Klopp (foto: Getty Images)
Nekdanji trener Liverpoola sicer še vedno spremlja svojo bivšo ekipo, toda ne na tribunah kultnega Anfielda in za to ima zelo specifičen razlog.
Nemški strokovnjak Jürgen Klopp je lansko poletje zapustil Liverpool, kjer je spisal dolgo in uspešno poglavje in spletel posebno vez z navijači na kultnem stadionu Anfield. Ni bil dolgo brez dela, saj je trenerske klopi zamenjal za funkcijo v pisarni nogometnega imperija pri Red Bullu. Kdaj pa si bo vzel čas in navijače pozdravil na tribunah Anfielda?
Klopp pravi, da se doslej še ni oglasil iz enega preprostega razloga in to je vraževerje. Zelo bi mu bilo hudo, če bi Liverpool takrat izgubil.
"Nisem se še spravil, ker nočem prinesti nesreče! Predstavljajte si, da bi končno prišel in ravno takrat bi izgubili?! Pridem, ko bo vse že odločeno," je sporočil 57-letnik, ki je seveda zelo zadovoljen, da Liverpool drvi proti novemu naslovu angleških prvakov.
Kloppa torej jutri ne bo na Anfieldu, ko bo Liverpool gostil Southampton, ki velja za najslabšo ekipo v tekoči sezoni angleške Premier League.