SLO | SRB | ENG

Mednarodni nogomet

Igralec, ki je osvajal lovorike z Messijem in Ronaldom: 'Največja sta, a Messija se ne da primerjati z nikomer'

Uredništvo 18. november 2024 0 Komentiraj
(foto: Getty Images)
Angel Di Maria je eden redkih nogometašev, ki je imel privilegij igranja z dvema najbolj markantnima nogometašema tega stoletja.

Angel Di Maria sodi v krog nogometašev, ki so velike lovorike osvajali skupaj z dvema nogometaša, ki sta najbolj zaznamovala svetovni nogomet v tem stoletju.

V Realu iz Madrida je skupaj s Cristianom Ronaldom osvojil ligo prvakov, v reprezentanci Argentine pa je ob boku Lionela Messija osvojil še največjo lovoriko, ki jo nogometaš lahko osvoji – naslov svetovnega prvaka.

Zvezdnik Benfice je v intervjuju za Clank Media odgovoril na vprašanje, ki ga je najbrž slišal že velikokrat – kateri od obeh velikanov je boljši.

"Zame sta Messi in Cristiano najboljša nogometaša v zgodovini nogometa, vendar pa mislim, da je povsem očitno, da Messija ne moremo primerjati z nikomer drugim," je odgovoril Di Maria.

KOMENTARJI

0
Ta novica še nima komentarjev.

ODGOVORI NA KOMENTAR

PREKLIČI
OBJAVI

UREDI KOMENTAR

PREKLIČI
Shrani

Zadnji komentarji


3

Tuchel v skrbeh pred mundialom: 'Igrali smo nekakšen prosti slog in tega jaz ne zagovarjam'

Kocka_Mraza
7.6.2026, 23:49
tak bogi si, da drobtine išeš po tleh, španci majo v zadnjih 15 letih od 30 finalov, 29 zmag, torej 29 lovorik. 3x evropski prvaki z reprezentanco, 1x sp. Koliko lovorik ima anglija, ter koliko lovorik imajo njihovi klubi brez španskih trenerjev. Odgovor je takšen kot si ti, totalna nula

5

Slovenija ni izkoristila hrvaških daril! Poraz je prišel v sodnikovem podaljšku

Kocka_Mraza
7.6.2026, 23:47
to najbolj velja za anglijo

4

Postava Slovenije proti Hrvaški: Selektor Cesar po Cipru zamenjal polovico enajsterice

fredperry
7.6.2026, 23:08
Mota sam sebe, ko bi moral s svojim klubom v prvo ligo so ga posodili nazaj v drugo ligo ;) . Veliko prometa, malo učinka od njega . Haha Špuki, porivać babic je dal gol, zdaj si jih boste drkali v LJ, končno ste spet pomembni s svojim jebačem babic . Uživajte, naslednjih 10 tekem spet ne boste dočakali gola od njega, samo babice bo porival to mu gre najboljše od rok, nog, no tiča.

1

Polčas v Varaždinu: Slovenija še brez prave priložnosti, toda Hrvaška je nevtralizirana

zadane
7.6.2026, 21:51
Slovenija brez priložnosti? Lovrič v vratnico s pomočjo Livakovića s par metrov in Vipotnik sam pred Livakovičem, ki je s težavo branil? Za moje pojme je edina prava priložnost Hrvaške Budimir v Oblaka z bližine z glavo, tako da...

Poudarjeno

Pogovarjal sem se, ne le s Celjem, tudi z drugimi klubim. To je bil le pogovor, spoznali smo se in izmenjali mnenja. Govorilo in pisalo se je o financah in Celju, verjemite mi, to je zadnja stvar. Tudi ne zdi se mi logično, da bi se zapletlo pri tej točki, saj poznate Celje in veste, s kakšnim proračunom razpolaga klub. Če bom začutil, da je stvar prava zame, da je klub organiziran, da je športni direktor pravi, potem denar zame ne bo nikoli problem. ...več
Mišo Brečko
Odhajam z občutkom, da sem dal vse od sebe – v državi, kjer prej še nisem deloval, brez družine in z mnogimi nočmi, preživetimi v klubskih prostorih ob razmišljanju in iskanju rešitev, kako zmagati. Zato odhajam s pomirjeno vestjo, a hkrati žalosten, saj vem, da ste izkoristili le 20 % Albertove moči. ...več
Albert Riera o Eintrachtu
Iskreno rečeno, zgodilo se bo, kar se bo. Velikega vpliva na to nimam. Vem, da so govorice zanimive, ampak osredotočen sem na igrišče. Pogodbo imam, v klubu sem že 12 let. Vedno sem spoštoval pogodbo in jo bom tudi v bodoče. Želim si osvajati lovorike, ki jih še nisem. Besedo ima tudi klub. ...več
Jan Oblak o morebitnem prestopu

Anketa

Bo Acun Ilicali prodal NK Maribor?
Vseh glasov: 864
Nogomania.com
Vse ostalo je nepomembno.

Portal www.nogomania.com je eden najbolj obiskanih spletnih portalov s športno vsebino pri nas.

Podaja dnevno sveže vsebine s sveta nogometa in je na spletu prisoten že od leta 2000.