Premier League

Igralca Aston Ville sta si med tekmo skočila v lase!

Uredništvo 17. september 2019 0 Komentiraj
Tyrone Mings in Anwar El Ghazi sta si med tekmo skočila v lase. (foto: /)
Srečanje med Aston Villo in West Hamom ni prineslo zadetkov, a bo ostalo v spominu po nenavadnem incidentu, v katerem je zavrela kri dvema soigralcema iz vrst Aston Ville.
Ponedeljkova tekma angleškega prvenstva med Aston Villo in West Ham Unitedom je minila brez zadetkov, zaznamoval pa jo je redko viden incident, v katerega sta bila vpletena dva nogometaša iste ekipe. V 35. minuti tekme je močno zavrelo med Tyronom Mingsom in Anwarjem El-Ghazijem, ki sta se izmenjala vrsto kletvic in jeznih pogledov, spor naj bi nastal zato, ker je Mings El Ghaziju očital, da se ne vrača v obrambo. Sodnik srečanja Mike Dean Villina petelina ni izključil, kljub temu pa je Villa v svet oddala precej bizarno podobo.

Trener moštva Dean Smith po tekmi skorajšnjemu pretepu dveh soigralcev ni posvečal pretirane pozornosti, dejal pa je celo, da med polčasom ni urgiral, saj sta se oba igralca vse dogovorila že med seboj.

"To se je zgodilo v vročici trenutka. Ob polčasu mi ni bilo treba storiti ničesar, saj sta igralca hitro rešila problem. Takšna je moja ekipa. V slačilnici med nami vlada velika povezanost in krasi nas izjemen moštveni duh. Včeraj je šlo vse skupaj malce čez rob, vendar pa sta oba igralca to spoznala in problem tudi rešila. Nogomet je šport, ki pač privede do takšnih situacij," je povedal Smith.